Wolf

Autor: Magda Mila

Dominujący. drapieżny. zdeterminowany mężczyzna. Zawsze zdobywa to. czego chce i niszczy każdego. kto zagraża jemu i jego najbliższym.

Silna i niezależna kobieta. Staje na jego drodze gotowa zrobić wszystko. by ocalić swoje marzenie.

Rozpoczynają dramatyczną grę. Emocjonalna walka w mrocznym świecie BDSM prowadzi ich do nieznanych zakamarków własnych dusz. Przekraczają granice oraz odkrywają pragnienia i namiętności. o istnieniu których nie mieli pojęcia.

Czy w tak płomiennej rozgrywce ktokolwiek może zwyciężyć? Czy układ. który zawarli zmieni ich życie na zawsze?

 

‚Wolf’ to przesiąknięty erotyką świat dominacji i uległości. Powieść rozpoczyna nowy cykl książek Magdy Mila ‚Dzikie noce’.

Ta książka przypomina szaloną jazdę kolejką górską bez trzymanki. gdzie nic nie j

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


ISBN

9788395277795: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/opowiesc-wigilijna-wydanie-dwujezyczne-ilustrowane-charles-dickens-139692u

Cena:


Straszna książka

Autor: Adam Szustak

Straszna książka… najstraszniejsze wizje. proroctwa. sny. symbole. apokalipsa – od wieków intrygują miliony ludzi na świecie. wierzących w Boga i niewierzących. Interpretacji są miliardy. Prawda jest tylko jedna.

„Straszna książka”. najnowsza propozycja popularnego duszpasterza. twórcy kanału Langusta na Palmie. ojca Adama Szustaka. dominikanina. jest próbą dotarcia do Prawdy. która może zmieniać ludzkie serca. Do współpracy zaprasza po raz pierwszy znakomitego biblistę. ks. Marcina Kowalskiego. Ich dialog i polemika na temat spraw ostatecznych nie pozwoli Ci się oderwać od lektury. Każdego dnia będziesz chciał wracać do źródła. które pomaga przetrwać walkę o życie.

Straszna książka powstała na podstawie “Strasznych rekolekcji” realizowanych wspólnie ze Stacją7. 

29.9: https://woblink.com/ebook/potega-osobistego-uroku-brian-tracy-ron-arden-139442u

Cena: Ron Arden


ISBN

9788381374484: Wydawnictwo

Format

31.2: https://woblink.com/ebook/sprawozdanie-finansowe-w-firmie-praca-zbiorowa-141173u

Cena:


Zajadanie emocji

Autor: Maggan Hägglund

CZY ZAJADASZ EMOCJE?

Stoisz przed lodówką. choć wcale nie jesteś głodna? Próbujesz zagłuszyć stres. złość. zmęczenie albo frustrację za pomocą smacznego batonu czekoladowego bądź pysznych frytek? Być może jest to oznaką „zajadania” emocji.

Co by się stało. gdybyś się odważyła z nimi skonfrontować. zamiast próbować je zagłuszyć kolejną przekąską? Ta książka jest kluczem do zrozumienia. dlaczego kwestia jedzenia może być czasami tak skomplikowana. To praktyczny przewodnik. który wyjaśnia związek między stanem uczuciowym a jedzeniem. Jeśli radzisz sobie z większością spraw. ale nie potrafisz sobie odmówić nadmiaru smakołyków. to ta książka jest dla ciebie.

Autorka tłumaczy w niej relacje między uczuciami a jedzeniem i proponuje alternatywne zajęcia. które powstrzymają c

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99gdzie diabeł mówi dobranoc, lektura ten obcy streszczenie, aleksander posacki oficjalna strona, blogosc, czasopisma prl, rob roy powieść, manuela gretkowska wenecja, eric van lustbader, aleksandra zaprutko-janicka, dragon age 3 poradnik, wyznanie mojżeszowe, zemsta gangstera doci, pwn kontakt, disaster artist książka, ślepnąć od świateł pobierz, podział przedsiębiorstw ze względu na formę własności, szkoła szpiegów pdf, dziennikarstwo i świat mediów pdf, plotki o gwiazdach i celebrytach party, powiedz mi to szeptem, anna kurkiewicz, wolne lektury chłopcy z placu broni…