Ceny transferowe.Jak przygotować firmę do kontroli podatkowej wyd.2

Autor: Tadeusz Pieńkowski

Poradnik dla członków zarządu. dyrektorów finansowych oraz ich księgowych. jak również dla audytorów. konsultantów i biur rachunkowych próbujących uniknąć ryzyka podatkowego związanego z transakcjami przeprowadzanymi z podmiotami powiązanymi. Nowe wydanie opracowania uwzględnia zmiany w przepisach dotyczące dokumentacji podatkowych wprowadzone w trakcie 2018 r. Dodano także aktualne stanowiska Ministerstwa Finansów dotyczące obowiązków podatników w zakresie cen transferowych.

W nowym. rozszerzonym wydaniu przedstawiamy:

• jakie powinny być zadania i cele sporządzającego dokumentację cen transferowych;

• jakie są zasady wyboru podmiotu do kontroli cen transferowych;

• jak przygotować się do

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Będziesz moja

Autor: Natasha Preston

Lylah i jej przyjaciele wprost nie mogą się doczekać. aby spędzić razem wieczór. Impreza to idealny sposób na odstresowanie i wyluzowanie po szkole. Lylah ma też nadzieję. że szaleństwa na parkiecie z Chace’em. jej najlepszym przyjacielem. zbliżą ich do siebie. W końcu wzdycha do niego. odkąd tylko się spotkali. Gdyby tylko on myślał o niej tak samo… Podczas gdy dziewczyny poprawiają makijaż. a chłopaki zakładają kurtki. szykując się do wyjścia. ktoś dzwoni do drzwi. Nikt za nimi nie czeka… za to na wycieraczce leży koperta. To anonimowy list do ich przyjaciela. Sonny’ego. Tajemniczy wielbiciel? Może. Wszyscy reagują śmiechem. Tylko że sprawa przestaje być zabawna. gdy Sonny znika. Pojawia się za to nowy list. a w nim tylko dwa słowa: TWOJA KOLEJ. Autorka bestsellerów Uwięzione i serii Silence

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 31.9


ISBN

9788301202842: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/prezentacje-i-wystapienia-w-biznesie-mariusz-trojanowski-139417u

Cena:


ISBN

9788365645050: Wydawnictwo

Format

64: https://woblink.com/ebook/buduje-swoja-pierwsza-drukarke-3d-marek-smyczek-damian-gasiorek-szymon-terczynski-grzegorz-kadzielawski-139422u

Cena: Damian Gąsiorek


Rynek książki w Polsce 2017. Targi. instytucje. media

Autor: Daria Dobrołęcka

Tom zawiera zestawienie najważniejszych instytucji i organizacji związanych z książką. a także wykaz mediów branżowych. W tomie podsumowujemy sytuację w sektorze targów książki. zamieszczamy również szczegółowy przegląd wszystkich najważniejszych imprez targowych w Polsce.

Spis treści:

Wprowadzenie

Rozdział pierwszy. Targi książki

Rozdział drugi. Festiwale

Rozdział trzeci. Instytucje kultury

Rozdział czwarty. Organizacje

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Cena: 15choroby zakaźne i pasożytnicze pdf, 21 lekcji na xxi wiek pdf, tradycje afrykańskie, czasy gramatyczne angielski pdf, gajusz cezar, negocjacje w sytuacjach kryzysowych, maslow abraham, bartosz liżewski, słownik nazwisk, islam na bałkanach, susan cain ciszej proszę, podstawy automatyki i robotyki, myszy i ludzie steinbeck, dekapolis, asystowanie w stomatologii pdf…