Łamigłówki dla maluchów 2

Autor: Katarzyna Michalec

Łamigłówki. w których znajdziemy m.in. krzyżówki. labirynty. wykreślanki i wiele innych zadań. Przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. pozwolą maluchom sprawdzić wiedzę i przyjemnie spędzić wolny czas.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


ISBN

9788373776715: Wydawnictwo

Format

19.1: https://woblink.com/ebook/milosc-po-przejsciach-jak-zbudowac-szczesliwy-zwiazek-liszewska-elzbieta-136262u

Cena:


Zobaczyli za dużo

Autor: Gibbons Alan

John bardzo stara się trzymać z dala od kłopotów i zostawić trudną przeszłość za sobą. Zaczyna wszystko od nowa. W jego życiu pojawia się atrakcyjna i tajemnicza Ceri James. Ich spotkanie jest jednak dalekie od romantycznej randki. o której John marzył. Nie tylko są świadkami śmiertelnej strzelaniny. ale także nagrywają całe zdarzenie. Zaczyna się ucieczka przed bezwzględnymi mordercami. Dlaczego John nie zadzwonił na policję? W szaleńczym pościgu najważniejsze jest. komu możesz zaufać.

Wciągający i emocjonujący thriller. w którym każda rozwiązana tajemnica odsłania kolejną. Alan Gibbons jest jednym z najbardziej uznanych autorów young adults i kolejny raz tworzy powieść. od której nie sposób się oderwać.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 18.9


ISBN

9788328710214: Wydawnictwo

Format

51.9: https://woblink.com/ebook/ana-grzegorz-ostrowski-joanna-ostrowska-santiago-roberto-135266u

Cena:


ISBN

9788301201487: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/algorytmy-i-struktury-danych-lech-banachowski-wojciech-rytter-135850u

Cena: Wojciech Rytterchrzanowska pedagogika specjalna pdf, darmowe gazety pdf, inny swiat pdf, oferta matrymonialna, podmiotowość człowieka, niemiecki klasa 4 ćwiczenia pdf, ferenc molnar chłopcy z placu broni, neurologia kozubski pdf, skandal nowakowska pdf, stulecie winnych o której, endokrynologia książka, waldemar chrostowski książki, alfabet nowaka, mutant year zero road to eden poradnik, karty fabryka słów, figlik, małgorzata gutowska, człowiek zarys, kukuryku na ręczniku pdf…