Od czego zacząć trening

Autor: Arkadiusz Szuba

Autor książki Arkadiusz Szuba zajmuje się prowadzaniem treningów personalnych. szkoleń oraz jest wykładowcą przyszłych trenerów w Teb Edukacja. Gdy zaczynał trenować nie wiedział o treningu praktycznie nic. Obecnie dzięki odbytym szkoleniom. kursom i warsztatom posiada odpowiednią wiedzę na temat tego jak poprawiać swoją sylwetkę. a przy okazji być bardziej sprawniejszy. Zaczynając trening możesz ustrzec się wielu błędów początkujących. Cała branża fitness mocno się rozwija. W szybkim tempie powstają nowe siłownie. widać duże zainteresowanie wśród nowych osób. które jeszcze nie mają doświadczenia i nie wiedzą. od czego zacząć. Książka ta powstała z myślą o wszystkich osobach rozpoczynających ćwiczenia. Dowiesz się między innymi co należy zrobić przed rozpoczęciem ćwiczeń i na

:

Cena:


1

:

:

Cena:piosenki pop, turystyka kurek pdf, obraz rodziny w tangu, grupa interesu, test kwiat kalafiora, kubica dziewczyna, włodzisław duch, 12 randek, metodologia badań ekonomicznych, jacek giezek, bicia nie trzeba było ich uczyć, pieronie, chłopak z warszawy, danuta waloszek, maciej janiszewski, grzegorz klich, gazeta prawna rodo, autorki romansów, tryb rozkazujący angielski ćwiczenia pdf, ryszard sroka…