Christmas stories. Opowiadania świąteczne w wersji do nauki angielskiego

Autor: Grzegorz Komerski

Język angielski

Poziom B1–B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi opowiadań „Christmas Storiesprzyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki. Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie mp3 oryginalnego tekstu „Christmas Stories” dostępn

11.5: https://woblink.com/ebook/wydanie-dwujezyczne-z-przygod-sherlocka-holmesa-liga-czerwonowlosych-arthur-conan-doyle-138559u

Cena:


ISBN

9788381292740: Wydawnictwo

Format

69.99: https://woblink.com/ebook/wielka-ksiega-koszykowki-bill-simmons-139832u

Cena:


Summoner. Zaklinacz 4. Rebelia

Autor: Taran Matharu

Swego pierwszego demona przyzwał z eteru będąc zaledwie ubogim stajennym. Jako pierwszy w dziejach Hominum pochodzący z ludu zaklinacz Arcturus okazuje się kluczową postacią. najważniejszego sekretu arystokracji królestwa. Tymczasem prości ludzie stają do walki o sprawiedliwość. a możni są gotowi zrobić wszystko by utrzymać dawny porządek.Arcturus trafia do akademii Vocanów. gdzie dzieci arystokratów poznają tajniki zaklinania. magii i demonologii. Prawie natychmiast uświadamia sobie. że otaczają go niemal wyłącznie wrogowie.Zanim jeszcze ma szansę poszukać przyjaciół. niespodziewanie trafia w sam środek przygody. która zaprowadzi go w serce orkowych dżungli. gdzie sojusze i animozje przestają być oczywiste. Arcturus. sierota z niedawno odkrytym talentem magicznym. staje przed wybor

:

Cena:


Paryż

Autor: Edward Rutherfurd

NAPISANA Z ROZMACHEM POWIEŚĆ O MAGICZNYM MIEŚCIE!

Poruszająca powieść o Paryżu. w której zostały przedstawione dzieje czterech rodów. Ich losy splatają się na przestrzeni wieków poprzez zakazane związki. małżeństwa z rozsądku. pragnienie zemsty i śmiertelnie niebezpieczne tajemnice.

Historia miasta ożywa na stronach powieści poprzez intrygi. wojny. sztukę i chwałę jego mieszkańców. Edward Rutherfurd ukazuje Paryż tak. jak tylko on potrafi: opowiadając o dwóch tysiącach lat miłości. codzienności i dramatów ludzi. którzy zmienili niewielką osadę handlową na błotnistym brzegu Sekwany w uwielbiane miasto całego świata.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 49.99


Wiersze pod choinkę

Autor: Elżbieta Walczak

Zbiór wierszy pod choinkę idealnych.

Życzę ci.

byś umiał patrzeć własnymi oczami.

Zacznij od zrozumienia najprostszych rzeczy.

Odróżniaj proste od skomplikowanych.

Życzę ci.

by czarodziejskie ręce dotykały spraw i rozwiewały mgły.

by w twoim sercu były punkty wspólne i stałe.

Nie idź zbyt szybko.

Odprowadzając wzrokiem twarze. sprawdzaj zainteresowanie.

Reklamy. argumenty. kalkulacje

są dla tych. którzy nie patrzą swoimi oczami.

Niech cię nie nudzą zwykłe grzechy.

Wielowymiarowość duszy to na końcu – ciemność.

Nie przekazuj złych wiadomości dobrym głosem – bądź szczery.

Nie próbuj chwytać wszystkich rzeczy i spraw. Nie rozrywaj sieci(wszystko jest ze sobą jakoś powiązane). nic się przez to nie stanie

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 14.65


Ogień i krew cz.1

Autor: George R.R. Martin

300 lat przed wydarzeniami opisanymi w Grze o tron.

kiedy Westeros rządziły smoki…

Opowieść o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów…

Wiele stuleci przed wydarzeniami opisywanymi w pierwszym tomie cyklu. Grze o tron. Targaryenowie – jedyna rodzina smoczych lordów. która przeżyła zagładę Valyrii – zamieszkali na Smoczej Skale. nad którą panowali przez z górą dwa stulecia. nim postanowili podbić całe Westeros. Ogień i krew zaczyna się opowieścią o legendarnym Aegonie Zdobywcy. który stworzył Żelazny Tron. a następnie opisuje dzieje kolejnych pokoleń Targaryenów walczących o utrzymanie tego sławetnego krzesła. aż po wojnę domową. która omal nie zniszczyła ich dynastii.

Co naprawdę wydarzyło się podczas Tańca Smoków? Dlaczego tak niebezpiecznie było odwiedzać Valyrię po Zagładzie? Jak wyglądało życie w Westeros w czasach. gdy nad niebem panowały smoki? Jakie były najstraszliwsze zbrodnie Maegora Okrutnego? Dlaczego Aegonowi Zdobywcy nie udało się podbić Dorne?

To tylko niektóre z pasjonujących pytań. na które odpowiada ta szczegółowa kronika spisana przez uczonego arcymaestera z Cytadeli. Książka zawiera też ponad osiemdziesiąt nowych czarno‑białych ilustracji autorstwa Douga Whetleya.

Ogień i krew będzie dla świata Westeros tym. czym jest Silmarillion dla Śródziemia.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 50sprzedawca krzysztof domaradzki, spoleczna gospodarka rynkowa, opowiadania z doliny muminków pdf, zygmunt zeydler-zborowski, collins dani, literatura ekonomiczna, warunki techniczne z komentarzem, bez przebaczenia książka, wspomnienia z getta, poradnik ciążowy, klątwa max czornyj, tomasz kawka, więziennictwo w polsce, olechnowicz hanna…