Choroby zatok przynosowych

Autor: Bożydar Latkowski

Książka bardzo przydatna dla lekarzy rodzinnych. internistów i otorynolaryngologów w codziennej praktyce z uwagi na dużą zapadalność na choroby zatok przynosowych w naszym kraju .

Odrębności etiologiczne i kliniczne wskazują. że nie każda choroba zatok przynosowych jest bezpośrednio i bezwzględnie powiązana ze strukturami nosa. Z tego powodu autorzy podjęli próbę zajęcia się zatokami przynosowymi zostawiając „na uboczu” nos i jego bogatą fizjologię. kładąc duży nacisk na wywiad.

Książka bardzo przydatna w codziennej praktyce. zarówno dla otorynolaryngologów. lekarzy rodzinnych a także internistów.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 109


Cierpienia młodej Hany

Autor: Katja Gorečan

Bohaterka tomu. Hana. ma około dwudziestu lat. obgryza paznokcie. pali papierosy. maluje obrazy. lubi spacerować po lesie i pisze poezję. W śmiałych konfesyjnych wierszach podmiotka opowiada o uniwersalnych dziewczyńskich doświadczeniach – przeżywaniu swojej cielesności w oczach własnych i cudzych. miesiączce. pierwszych razach. masturbacji. bólach. troskach. rozczarowaniach oraz licznych (i słusznych!) wkurwach. Te ostatnie rodzą się często ze zderzeń z rozmaitymi postaciami lekceważenia młodych kobiet. czy to w świecie literatury. czy w kolejce do kasy w sklepie. Poezja Katji Gorečan to przykład bezkompromisowego młodego feminizmu – nie oglądając się na to. czy wypada i czy się opłaca. opowiada bez cenzury o tym. co dla niej istotne. Jest przy tym błyskotliwa. pełna humoru i j

6.9: https://woblink.com/ebook/kordecki-jozef-ignacy-kraszewski-136969u

Cena:


ISBN

9788320056266: Wydawnictwo

Format

159: https://woblink.com/ebook/kardiologia-w-gabinecie-lekarza-podstawowej-opieki-zdrowotnej-maciej-lesiak-ewa-straburzynska-migaj-135717u

Cena: Ewa Straburzyńska Migaj


ISBN

9788365973597: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/wanda-rutkiewicz-elzbieta-sieradzinska-136785u

Cena:


Pejzaż z Aniołem

Autor: Magdalena Kordel

W tym roku w życiu Ady wszystko ma się zmienić!

Jeden wieczór. jedno spotkanie sprawiają. że marzy tylko o tym. by w te Święta wyjechać jak najdalej. Nie chce pamiętać o Wigilii i Bożym Narodzeniu. które od śmierci taty kojarzą jej się z niepewnością i odrzuceniem. Pragnie ciszy. samotności i spokoju gdzieś w górskiej chacie.

Na szczęście jej dawna znajoma Madeleine z radością przyjmie ją w swoim domu niemal na końcu świata…

Gdy zamykała drzwi. nie wiedziała. że właśnie za moment wydarzy się coś. co diametralnie odmieni całe jej życie. Czasem doprawdy niewiele trzeba. Ot. wino. korkociąg. koc i odrobina determinacji. No i szczypta szczęścia. Niby mało. a jednocześnie dla niektórych tak wiele.

Pejzaż z Aniołem to wzruszająca histori

:

Cena:ikigai, karol marks książki, pałeczki nepera, nie miałbym, metro na szpilkach, na wieki wieków amant, księga dżungli kipling, medea pdf, przyimki miejsca angielski pdf, krystyna januszewska, żywienie człowieka zdrowego i chorego pdf, słownik stereotypów i symboli ludowych, wyszukiwarki internetowe, wodecki, bajki ignacego krasickiego, jak pobrać książkę z ibuk, proekologiczne odnawialne źródła energii, rodzina połanieckich…