Ustawa o rachunkowości – wrzesień 2015

Autor: INFOR PL SA

Publikacja zawiera ujednolicony na dzień 23 września 2015 r. tekst ustawy o rachunkowości. W ujednoliconym tekście zostały wyróżnione nie tylko zmiany. które weszły w życie 23 września 2015 r. ale również zmiany. które zaczną obowiązywać od 1 stycznia 2016 r.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Krew we Fryzji Wschodniej

Autor: Klaus Peter Wolf

Drugi kryminał o komisarz Ann Kathrin Klassen z Fryzją Wschodnią w tle. Ktoś zostawia zwłoki pod drzwiami domu komisarz Klassen. Starsza kobieta  nie zmarła śmiercią naturalną. mimo że w akcie zgonu jako przyczynę śmierci podano zatrzymanie akcji serca. Gdy pani komisarz rozpoczyna śledztwo. niespodziewanie otrzymuje wskazówki dotyczące następnej ofiary mordercy.  Trzymająca w napięciu powieść znanego niemieckiego autora.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 30nowak zielarz, dramatyzacja, maciej mikuła, demonolodzy ed i lorraine warren pdf, kryminały dla młodzieży, nowe przygody pana samochodzika, epoka antychrysta, prawo karne last minute pdf, rzeka genów, artur mamcarz, dziewczyny z makijażem i bez, gra hello neighbor, powrót hioba anna kamieńska tekst, stygma, definicja przedsiebiorstwa…