Cykl krzyżacki (#3). Gniewny pomruk burzy

Autor: Dariusz Domagalski

WOJNA POLSKO-KRZYŻACKA I MISTYCZNA KABAŁA ? POLSKA FANTASTYKA HISTORYCZNA. JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO!!! – Robert J. Szmidt

Lato 1410 roku. Wojska polsko-litewskie wkraczają na terytorium państwa krzyżackiego. Król Władysław Jagiełło prowadzi swoją armię na Malbork. Krzyżacy zastępują mu drogę pod Grunwaldem. Rycerstwo z całego chrześcijańskiego świata krzyżuje oręż w wielkiej bitwie. która wstrząśnie podstawami Zakonu. Podczas marszu na stolice wroga Dagobert z Saint-Amand i Aine muszą się zmierzyć nie tylko z krzyżacką nawałnicą. ale również osobistą tragedią. Pomagają im w tym nie tylko polscy rycerze. Przeznaczenie musi się wypełnić…

Le Guin (…). Lucas (…) co prawda to tylko osobiste skojarzenia z klasyką fantastyki. ale – jak widać – dobre. „Esensja”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


Komórki macierzyste

Autor: Jonathan Slack

> KRÓTKIE WPROWADZENIE

– książki. które zmieniają sposób myślenia!

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury. religii. historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe. które w formule przystępnej. dalekiej od akademickiego wykładu. prezentują wybrane kwestie.

Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów. jak i uzupełnienie wiedzy o tym. co nas pasjonuje. Najnowsze fakty. analizy ekspertów. błyskotliwe interpretacje.

Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łód

:

Cena:


Marlena. Błękitny anioł w garniturze

Autor: C. W. Gortner

Egocentryczka. Perfekcjonistka w każdym calu. Uparta i bezkompromisowa. Nienasycona. Zawsze fascynowała i nadal inspiruje. Maria Magdalena Dietrich pochodzi z niezamożnej mieszczańskiej rodziny. Chce grać na skrzypcach. Kiedy jej karierę przerywa wojna. postanawia zostać śpiewaczką. Rzuca się w barwny świat berlińskich kabaretów. Słynąca ze zmysłowej urody. głębokiego głosu. uwodzicielskich sukienek i szytych na miarę garniturów. Marlena przyciąga coraz liczniejszą publiczność i wikła się w kolejne burzliwe romanse. Taki jest początek porywającej historii… „Marlena. Błękitny anioł w garniturze” – bogata w fakty i poruszająca powieść poświęcona jednej z największych legend złotej ery Hollywoodu. To książka o kobiecie o silnym charakterze. wielkich ambicjach i marz

27.9: https://woblink.com/ebook/kacik-zagubionych-serc-magdalena-trubowicz-31776u

Cena:syreny z tytana, powiesc orzeszkowej, piechos, reduplikacja, world war z pdf, ochrona odgromowa obiektów budowlanych, mortyr operacja sztorm, biografie kobiet, niedobry pasterz, csi kryminalne zagadki miami, komornik audiobook, the untouchables jj mcavoy pdf, ateizm urojony, sekret którego nie zdradzę pdf, psychologia polityki, najlepsze sagi fantasy, boczne drogi…