Forlorn River

Autor: Zane Grey

In „Forlorn River”. young Ben Ide is cast out by his rich dad. branded a wild horse hunter and possible rustler. Ide befriends a wounded man. whom he nicknames „Nevada.” Ide does the same for „Modoc.” an Indian he pulls out of a saloon. All three men form bonds of loyalty in their isolated state as they hunt wild horses in the California wilderness. Then the love of Ben’s youth returns after being away at college and an evil man has become his fathers partner and has spread lies about Ben. To win his lady love. he must clear his name and make good of his life. Many people believe in him and that is essential to his belief in himself. A wonderful. classic western romance. Beautiful descriptions of the American West. written in 1927. for people who had never seen or experienced its beauty and majesty.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Widzę Cię

Autor: Clare Mackintosh

Nowy thriller autorki międzynarodowego bestsellera ‚Pozwolę Ci odejść’.

Gdy Zoe Walker zauważa swoje zdjęcie w sekcji ogłoszeń londyńskiej gazety. postanawia się dowiedzieć. jak się tam znalazło. Rodzina jest przekonana. że osoba z ogłoszenia tylko Zoe przypomina. Nazajutrz w gazecie pojawia się zdjęcie innej kobiety. a dzień później – kolejnej. I każda z nich pada ofiarą przestępstwa.

‚Widzę Cię’ to psychologiczny thriller jednej z najgłośniejszych i najbardziej cenionych angielskich debiutantek roku 2015. Powieść. która nie pozwoli zasnąć. Tym bardziej przekonująca. że Mackintosh służyła w policji kryminalnej. Konieczności przeczytania jeszcze jednej strony nabiera tu zupełnie nowego wymiaru.

Clare Mackintosh odeszła z policji w roku 2011. by jako wolny strzelec zająć się dziennikarstwem. Pracowała również jako konsultant do spraw mediów społecznościowych. Jest założycielką Chipping Norton Literary Festival. Obecnie mieszka w Cotswolds z mężem oraz trójką dzieci i pisze na pełny etat.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


ISBN

9788324050178: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/jankeski-fajter-aura-xilonen-31290u

Cena:dagome iudex (powieść), kastor bezlitosna siła, dywizjon 303 ebook, noc bez księżyca, ewelina głowacz, metal gear solid 2 substance, juz nie zapomnisz mnie, robotnicy w xix wieku, wais-r interpretacja wyników, mia sheridan książki, słownik socjologii i nauk społecznych pdf, anaruk chłopiec z grenlandii tekst, epiryzm, księga rodzaju pdf, top ksiazki, witold luty, psx extreme nowy numer, simcity poradnik, kamienie na szaniec w służbie małego sabotażu audiobook…