ISBN

9788366074576: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/elementals-proroctwo-cieni-mich

Cena:


‚Szanowny panie gistapo’. Donosy do władz niemieckich w Warszawie i okolicach w latach 1940- 1941

Autor: Barbara Engelking

W zespole ‚Der Kommandeur der Sicherheitspolizei und des SD fur den Distrikt Warschau’ w Archiwum Instytutu Pamięci Narodowej w Warszawie znajduje się teczka zawierająca dwieście pięćdziesiąt pięć anonimowych donosów do władz niemieckich 1940-1941. Teczka ta. jeszcze nieuporządkowana. została przekazana do Instytutu Pamięci Narodowej z byłego Centralnego Archiwum Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Donosy zgromadzone w brązowej. tekturowej. zawiązanej na teczce – to bez wątpienia oryginały z czasów okupacji …

Wydawnictwo: Centrum Badań nad Zagładą Żydów

Cena: 20


ISBN

9788363444563: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/zadna-blaga-zadne-klamstwo-wspomnienia-z-warszawskiego

Cena:biografia juliana tuwima, podstawy prawa pdf, droga icemana, teoria uczuć moralnych pdf, homo deus audiobook chomikuj, christine stephen king, wolnomularstwo symbole, automatyka zabezpieczeniowa w systemach elektroenergetycznych, kartkówka przyroda klasa 4, sex z niepełnosprawną, eador władcy rozdartego świata, sprawdziany klasa 4 matematyka, przekonaj mnie że to ty, stephen hawking krótka historia czasu pdf, bajki dla dzieci pieski, samodzielne myślenie, sprawdzian matematyka klasa 3…