Edukacja migracja. Edukacja międzykulturowa w kontekście kryzysu migracyjnego z perspektywy krajów V4

Autor: autor zbiorowy

Co warto wiedzieć kryzysie migracyjnym? Czy znajomość historii i literatury może nas ustrzec przed ksenofobią? Jak reagować na mowę nienawiści? Grono specjalistów z różnych dziedzin nauki mierzy się z wyzwaniem ‚strachu przed innością’ i sposobami jego oswajania.

Książka Edukacja – migracja. Edukacja międzykulturowa w kontekście kryzysu migracyjnego z perspektywy krajów V4 to spójny przekaz naukowy. którego istotnym walorem jest umiejętne pogodzenie teorii z praktyką. Jest to lektura dla każdego. bez względu na profil jego wykształcenia. szczególnie polecana pedagogom. wychowawcom i nauczycielom.

Książka pod redakcją Emilii Kledzik i Małgorzaty Praczyk.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 26.9


Widzieć więcej. Podróż przez Ekwador. Kolumbię i Wenezuelę

Autor: Tony Kososki

Dzień dobry. ja autostopem z Rio de Janeiro – to hasło. którym 22-letni Tony Kososki jednał sobie wszystkich. bez wyjątku. spotykanych podczas podróży ludzi. I nieważne. czy znajdował się w Ekwadorze – najbardziej europejskim spośród poznanych przez niego krajów Ameryki Południowej. wciąż zmagającej się z problemem narkotyków Kolumbii. gdzie mimo całego zła żyją najcudowniejsi ludzie świata. czy w pogrążonej w kryzysie Wenezueli.

Tony lubi zaskakiwać i łamać stereotypy. Już w Brazylii podjął decyzję o ograniczeniu swoich wydatków za transport i noclegi do minimum. czyli do zera. Czy udało mu się zrealizować ten cel i jak wpłynęło to na jego podróż? Jak doszło do tego. że spędził noc w wenezuelskim areszcie i dwa tygodnie w raju

18.75: https://woblink.com/ebook/wolam-cie-po-imieniu-maria-bigoszewska-31010u

Cena:


Lila

Autor: Cezary Andrzej Krajewski

Prawdziwa historia oparta na faktach. będąca dramatem wojennym. przedstawiająca wydarzenia z lat 1925–1945. obrazująca przełomowe momenty w dziejach narodu polskiego. Główną i tytułową bohaterką jest młoda dziewczyna (Lila) zmagająca się z rzeczywistością. w której się znalazła. Uczestniczka tajnych kompletów w zakresie szkoły średniej. W wieku szesnastu lat wstępuje w szeregi Podziemnego Państwa Polskiego – Armii Krajowej. W konspiracji od 1942 roku. Zaprzysiężona jako łączniczka AK. pseudonim „Lilka”.

Z Prologu

Cezary Krajewski – urodzony w Koszalinie w 1971 r. Autor scenariusza pełnometrażowego projektu oraz serialu fabularnego pod roboczymi tytułami „Lila”. ukazujących prawdziwą h

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 36


ISBN

9788380027190: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/polityka-zagraniczna-francji-po-zimnej-wojnie-stanislaw-parzymies-31252u

Cena:


Zarządzanie przedsiębiorstwem. Podręcznik akademicki

Autor: Eugeniusz Michalski

Nowoczesny podręcznik akademicki. dedykowany studentom uczelni ekonomicznych. w pełni dostosowany do programów nauczania takich przedmiotów. jak: zarządzanie. podstawy zarządzania. zarządzanie przedsiębiorstwem. planowanie i zarządzanie.

Autor w jasny i przystępny sposób wyjaśnia zawiłe kwestie związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem. sięgając po przykłady zaczerpnięte z polskiej gospodarki. co pozwala czytelnikowi na lepsze zrozumienie praktycznego wykorzystania przedstawionych zagadnień. Dużą zaletą książki jest jej struktura. w której zostały wyodrębnione pytania i polecenia. kwestie dyskusyjne i studia przypadków. umożliwiające łatwe powtórzenie materiału.

Podręcznik jest podzie

59: https://woblink.com/ebook/milosc-na-odleglosc-formy-zycia-w-epoce-globalnej-ulrich-beck-31197u

Cena:


Miasteczko kłamców

Autor: Miranda Megan

Byliśmy miasteczkiem pełnym strachu. 

Ale byliśmy również miasteczkiem pełnym kłamców.

Przed dziesięcioma laty. kiedy zaginęła jej najlepsza przyjaciółka. Nicolette wyjechała z Cooley Ridge. W rodzinnym miasteczku pozostawiła bliskich. ukochanego z liceum i mroczną tajemnicę. Kiedy wydaje jej się. że cały tamten świat ma już za sobą dostaje list: „Muszę z tobą porozmawiać. Ta dziewczyna. Widziałem tę dziewczynę”. Tyle wystarczy. by wróciła do domu.

Wkrótce po jej przyjeździe do miasteczka znika bez śladu kolejna dziewczyna. Ostatni raz widziano ją. kiedy wchodziła do lasu. tego samego. który Nicolette zna od dziecka. Tajemnica z przeszłości wraca ze zdwojoną siłą. nakręcając spiralę strachu i oskarżeń. Atmosfera w Cooley Ridge się zagęszcza. podejrzan

102.4: https://woblink.com/ebook/pip-i-zus-kontrole-u-pracodawcy-wzory-pism-z-komentarzem-praca-zbiorowa-30974u

Cena:


31256

14.9: https://woblink.com/ebook/the-last-of-the-plainsmen-zane-grey-31256u

1

:

Cena:leszek kozioł, oślepienie, kolejne 365 dni audiobook, droga do rio, jezyk niemowląt, lech czech i rus komiks, slowianie zachodni, jak uczyć się szybciej i skuteczniej, inteligencja emocjonalna goleman pdf, stephen king to mobi, sprawa niny frank pdf, tuwim mieszkańcy interpretacja, w związku partnerskim, władysław tatarkiewicz historia filozofii tom 2 pdf…