Wróć do Triory

Autor: Jolanta Kosowska

Przeszłość. która dzieje się dziś

Są takie miejsca. w których czas zatacza koło – miejsca jakby nierzeczywiste. pełne niedopowiedzeń i tajemnic. zamieszkane przez wyłaniające się zewsząd duchy przeszłości. Taka właśnie jest Triora. leżąca na uboczu mała wioseczka w Alpach Liguryjskich. W szesnastym wieku doszło tu do pogromu rzekomych czarownic. na stosach spłonęło kilkadziesiąt niewinnych kobiet. Dzisiaj widma sprzed wieków mieszają się z rzeczywistością. tworząc aurę. która potrafi przyciągać. zaskakiwać i przerażać.

To właśnie tutaj przetną się drogi czworga młodych ludzi: skonfliktowanego ze szkołą nauczyciela. cierpiącego na chorobę nowotworową muzyka. byłego narkomana i dziewczyny o tajemniczej przeszłości. Czy duchy Triory okaż

9788381193450: Wydawnictwo

9.9: https://woblink.com/ebook/roboty-i-prace-jozef-ignacy-kraszewski-128916u

27.9: https://woblink.com/ebook/czyste-mieso-shapiro-paul-129904u

Zamiast edukacji przymusowej

Autor: Peter Hartkamp

Pewnego dnia Peter Hartkamp usłyszał od swojej córki. że wolałaby umrzeć niż iść do szkoły. i postanowił wziąć edukację swoich dzieci we własne ręce. Założył w Holandii trzy wysoce innowacyjne szkoły demokratyczne. stając się specjalistą w dziedzinie edukacji. prawa oświatowego i praw dziecka. Swoje bogate doświadczenia opisuje w książce Zamiast edukacji przymusowej.

Czy im więcej edukacji. tym lepiej? Czy nauczanie jest tożsame z uczeniem się? Czy edukacja jest zróżnicowana? Czy egzaminowanie skutkuje lepszą edukacją?

W książce Zamiast edukacji przymusowej Hartkamp odpowiada na te i inne pytania oraz pokazuje. jak możemy zapewnić dzieciom lepszą edukację. zamiast tej opartej na przymusie. Swoje argumenty popiera wieloma konkretnymi przykładami i

Wydawnictwo: Czarne

Pod wodą

Autor: Steadman Catherine

Książka. od której nie sposób się oderwać. W jej przypadku zasada „tylko jeden rozdział przed snem” absolutnie się nie sprawdza!

Nie jestem złym człowiekiem. A może jestem. Może to ty powinieneś zdecydować?

Erin jeszcze niedawno planowała podróż poślubną. stała u progu kariery i wiodła doskonałe życie w pięknym domu w Londynie.

Kochała Marka. a Mark kochał ją. To była miłość z gatunku fanatycznych i nieokiełznanych. w której liczyli się wyłącznie oni. Do czasu wspólnych wakacji. gdy w morzu przypadkiem znaleźli pewien tajemniczy przedmiot. a ich życie jak z obrazka stało się koszmarem.

Co się wydarzyło? Co poszło nie tak? Jak niby-idealna historia miłosna zmieniła się w mrożący krew w żyłach thriller?

Jedna decyzj

39.9: https://woblink.com/ebook/depresja-jedzenie-ktore-leczy-karolina-szacillo-maciej-szacillo-129813u

Cena: Maciej Szaciłło

gra o tron książka pdf, skazane na potępienie, stanisław zięba, neandertalczyk ciekawostki, momro jakub, angielski słownictwo c2 pdf, broad peak niebo i piekło pdf, doświadczenia fizyczne optyka, protoplasta rodziny, co się stało z iwoną wieczorek pdf chomikuj, moj ojciec pablo escobar, po co mi chłopak, asiunia audiobook, jarosław balon, ewa chojnacka, karolcia pdf, kazimierz nowak rowerem i pieszo przez czarny ląd, quantum tom 6 pdf chomikuj, książka dziewczyny z dubaju…