ISBN

9788365846341: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/cala-prawda-o-tluszczach-zdrowie-i-dlugowiecznosc-dzieki-kwasom-omega-3-jopp-andreas-136722u

Cena:


Maryja. Pierwsza miłość świata

Autor: Fulton J. Sheen

Kobieta. którą kocham – mówił o Maryi Sługa Boży abp Fulton J. Sheen. Z humorem podkreślał też. że po śmierci usłyszy od Chrystusa: „Moja Matka powiedziała Mi wszystko o tobie!”.

Słynny amerykański kaznodzieja pomaga nam odnaleźć odpowiedź na najtrudniejsze pytania dotyczące roli Maryi w naszym życiu. Jaką rolę odegrała Ona w zbawczym planie Pana Jezusa? W jaki sposób współcześnie. w czasach wielkich objawień. Maryja prowadzi nas do Boga? I czy stanowi Ona nadzieję na odmianę serc niewierzących?

Chociaż pierwsze wydanie tej książki ukazało się ponad pół wieku temu. do dzisiaj pozostaje ona niezwykle aktualna i otwiera ludzkie serca na miłość i słowa Bożej Matki.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 25.9zmysłowy anioł stróż pdf, o pochodzeniu człowieka, harlan coben krótka piłka, marian górski, bracia maddox, zarządzanie ryzykiem pdf, ekonomia pdf, fonetyk, marek blaza, książka o mafii, ludzie bezdomni sprawdzian pdf, atlas histopatologii, habermas jurgen, giddens socjologia pdf, małomiasteczkowy mp3 chomikuj, negocjacje książka pdf, słownictwo angielski c1 pdf, mary e. pearson, bartosz szafran, george r.r. martin opowiadania…