Rodzina Borgiów

Autor: Mario Puzo

Opowieść o korupcji. chciwości. zdradzie i grzechu.

 

Oraz o początkach włoskiej mafii. która sięga XV wieku i… papieskiego urzędu.

Kardynał Rodrigo Borgia został w 1492 r. wybrany na papieża. bynajmniej nie za zalety duchowe i świętość za życia. To człowiek opętany żądzą bogactwa i władzy. zręczny polityk bez skrupułów eliminujący rywali i wrogów. choć niepozbawiony pewnej szlachetności. Jego dzieci – Juan. Jofre. Cezar i Lukrecja – miały wspierać go w drodze do umocnienia największego imperium świata. tymczasem różnymi sposobami próbują zagarnąć dla siebie jak najwięcej władzy.

 

Ale w pokrętny sposób pozostają wierni Rodzinie. Bo Rodzina nie wybacza nielojalności. Zwłaszcza rodzina Borgiów.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena:


Instytucjonalne determinanty rozwoju mikro-. małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce

Autor: Aneta Ejsmont

W niniejszej monografii jako podstawowy problem przyjęto adekwatność instytucjonalną otoczenia przedsiębiorstw funkcjonujących w Polsce. Przedmiotem badania są mikro-. małe i średnie przedsiębiorstwa. czyli sektor określany jako MMSP. Rozważania są podporządkowane hipotezie mówiącej o znaczącym oddziaływaniu wybranych determinant instytucjonalnych.

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach

Cena: 31.4


ISBN

9788365624819: Wydawnictwo

Format

21: https://woblink.com/ebook/proroctwo-dzisiaj-mateusz-kicka-126768u

Cena:


Playboy

Autor: Laurelin Paige

Najpierw był ‚Twardziel’. teraz nadchodzi ‚Playboy’!

Micah Preston to największe ciacho Hollywood. Seksowny. sławny. bogaty – ten facet ma wszystko. Jednak Micah słynie nie tylko z gry aktorskiej. ale także z licznych podbojów i tego. że nie da się go zatrzymać na dłużej.

Kiedy siedem lat temu poznał na imprezie Maddie Bauer. nikt jeszcze o nim nie słyszał. Przeżyli wspólnie gorące. upojne chwile. a potem on już nie zadzwonił. pozostawiając dziewczynę rozczarowaną.

Jednak los znowu ich połączy. Maddie zostanie asystentką kamerzysty na planie najnowszego filmu Micah. W powietrzu zaiskrzy. a napięcie między tą dwójką będzie musiało znaleźć jakieś ujście.

Jednak czy Maddie da szansę słynnemu playboyowi?

__

‚Słodki i seksowny romans z dużą liczbą ek

:

Cena:małgorzata zięba, spacer zdrowie, taktyczne ratownictwo medyczne, książki podobne do harrego pottera, ciekawe anegdoty, klinimetria, nowak s. metodologia badań społecznych, upływ czasu, kolonizator, hate to love you tijan pdf, tygodnik nie pdf, romuald dębski udar, pan profesor, ksiazki historyczne ciekawe, cofam, david walliams książki, formacja trójkąta…