Partnerstwo i komunikacja w samorządzie terytorialnym

Autor: Magdalena Kogut-Jaworska

Autorki prezentują zagadnienia dotyczące zarządzania samorządem terytorialnym. jego partnerstwem z otoczeniem. polityką komunikacji i finansowaniem przedsięwzięć. Wskazują na ścisłe powiązanie poruszanych tematów. Zadaniem samorządów jest działanie w obszarze zaspokajania potrzeb społeczeństwa przez dostarczanie odpowiednich dóbr i usług. Samorządy działają w pewnym określonym otoczeniu i ich aktywność powinny cechować otwartość oraz elastyczność. co umożliwia lepsze zaspokojenie potrzeb oraz oczekiwań wielu grup nabywców. Administracja samorządowa wchodzi bowiem w liczne interakcje ze środowiskiem. w którym funkcjonuje. Należy zatem wytworzyć skuteczne mechanizmy umożliwiające m.in. społeczną partycypację. System komunikacji samorządu w

https://woblink.com/product-publication/download/138561/pdf: 1

Cena:


ISBN

97883952777: Arthur Conan Doyle

Dwujęzyczne (polsko-angielskie) wydanie pełnej tajemnic noweli napisanej przez klasyka kryminału i powieści detektywistycznej – Arthura Conan Doyle’a.

Doktor Watson nakłania Sherlocka Holmesa do wyjazdu na urlop. by odpoczął od rozwiązywania zagadek. Zamieszkują u pułkownika Haytera. kolegi Watsona z wojny. w wiejskim zaciszu koło Reigate w hrabstwie Surrey.

Jednak wkrótce po ich przybyciu ma miejsce seria dramatycznych zdarzeń. Wpierw następuje włamanie w posiadłości miejscowego właściciela ziemskiego Actona. Włamywacze przeszukali bibliotekę. zabierając dziwny łup: tom Homera. dwa platerowane świeczniki. przycisk do papieru z kości słoniowej. mały dębowy barometr i kłębek sznurka. Nazajutrz u sędziego C

1: Autor

Cena: Autor


138794

31.9: https://woblink.com/ebook/magia-i-stal-tom-i-blackwater-ewa-skorska-pierumow-nik-138794u

1

:

Cena:angielski a1 ćwiczenia pdf, bolesław prus – lalka, darmowe e-book, pawel wieczorkiewicz, leszek żabiński, ludzie bogowie, zbiorowiska roślinne w polsce, tool parabol, mowa pozornie niezależna, porąb i spal pdf, piotr nita, bajki violetta 2, wyborcza cena, adam mariański, streszczenie króla edypa, powtórka z geografii gimnazjum pdf, zespół ostrego brzucha…