Przyjęcie w Barcelonie

Autor: Michelle Smart

Charlotte Cazorla pojawia się na przyjęciu w Barcelonie. by spotkać się ze swoim mężem. Od dwóch lat są w separacji. ale wpływowy i bogaty Raul Cazorla może pomóc uratować ośrodek pomocy dla dzieci. któremu Charlotte poświęciła swoje życie. Raul zgadza się dać pieniądze na ośrodek. ale w zamian chce. by Charlotte do niego wróciła. Jednak ona nie jest już tą samą niepewną siebie i uległą dziewczyną. jaką była w dniu ślubu…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/28358/epub

1:

:

Cena:


Powieść w świecie prasy. Bolesław Prus i inni

Autor: Przemysław Pietrzak

Autor bada związki pomiędzy powieścią i prasą w ostatnich trzech dekadach XIX wieku z pewnym „wychyleniem” w czasy późniejsze. Pokazuje. że powieść tego okresu to nie tylko literatura zamieszczona w prasie. lecz także kompozycja na różne sposoby współpracująca z kontekstem gazetowym stron. Czasopismo zaś nie jest zwykłym nośnikiem: kształtuje ono sposób postrzegania rzeczywistości i oddziałuje na zawarte w nim treści literackie.

Autor traktuje dzienniki. tygodniki. prasę humorystyczną jako szczególne nośniki. odmienne od książki i generujące własne dodatkowe znaczenia publikowanych tam utworów. nie zawsze dostrzegalne w późniejszym wydaniu książkowym. Wybrał okres. w którym symbioza literackiej prozy oraz publicystyki uprawianej

29.9: https://woblink.com/ebook/wyrok-nocy-z-serii-petla-czasu–28245u

Cena:


Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa (Tom 17). Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa. Tom 17: Niebezpieczny zakład

Autor: praca zbiorowa

Sherlock Holmes to jeden z tych bohaterów popkultury. którego nikomu przedstawiać nie trzeba. „Niebezpieczny zakład” to jedno z wielu nieautoryzowanych przez Arthura Conan Doyle’a opowiadań o przygodach legendarnego londyńskiego detektywa i jego ucznia Harry’ego Taxona. Holmes rozwiązuje kryminalną zagadkę. nie tylko wykorzystując swoje niezwykłe talenty w dziedzinie dedukcji i szeroką wiedzę z zakresu chemii i psychologii. lecz także bezpośrednio stawiając czoła przemocy przy użyciu… pięści. Zagadkowe morderstwa. tajemnicze zaginięcia. zuchwałe kradzieże sprawiają. że czytelnik poczuje. że jest otoczony przez wszechogarniające zło.

https://woblink.com/product-publication/download/28222/epub: 1

Cena:


ISBN

9788380835047: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/czarny-huzar-leszek-bialy-29202u

Cena:


Wenecka rozgrywka

Autor: Bronwyn Scott

Sir Nolan Grey. namiętny karciarz. wyjeżdża do Włoch. aby w Wenecji spędzić karnawał i znaleźć nowych partnerów do gry. Już pierwszej nocy bierze udział w pasjonującej rozgrywce z hrabią Minottim. Wszystko zapowiada kolejną wysoką wygraną. kiedy nagle hrabia proponuje jako stawkę dziewictwo swojej pasierbicy. Nolan wygrywa i opuszcza pałac z panną Gianną Minotti. Nie ma pojęcia. że właśnie wplątał się w zawiłą intrygę…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99bluźnierca, stanisław kot historia wychowania, performanse, zespoły bólowe kręgosłupa lędźwiowego pdf, augustyn pelanowski, hedy lamarr dzieci, to nie jest hip hop rozmowy, stiglitz ekonomia sektora publicznego, stiega larsson, piecioksiag mojzesza, tabliczka mnożenia na palcach do 100, okiem psa, europa universalis 2 poradnik, janusz barański, fiorella turolli, babcia rabuś audiobook, kontratyp remigiusz mróz, zombie.pl 2, dzieci ulicy korczak, katarzyna pawelczak…