Jose Mourinho: Prosto w oczy

Autor: Beasley Robert

Dwa mistrzostwa Anglii. dwa Portugalii i Włoch. jedno Hiszpanii. Dwukrotne zwycięstwa w Lidze Mistrzów UEFA oraz triumf w Lidze Europy UEFA. Zdobywca Złotej Piłki dla Najlepszego Trenera Świata według FIFA i aż cztery razy tytułu Najlepszego Trenera Świata według Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu. Człowiek. którego drużyny przegrały mniej niż 15 procent meczów. To zaledwie część dorobku José Mourinho. Biografia pióra Roberta Beasley’a dowodzi. że to nie tylko jedna z najciekawszych postaci świata piłki. ale także intrygująca osobowość poza boiskiem. Ta książka to prywatna historia portugalskiego trenera spisana przez jego wieloletniego przyjaciela. który jak mało kto poznał sposób myślenia The Special One. Beasley wyczerpująco opisuje historię nieudanych negocja

24.99: https://woblink.com/ebook/diabelski-mlyn-daria-orlicz-133913u

Cena:


ISBN

9788366134591: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/korona-na-zawsze-geneva-lee-134794u

Cena:


Amelka Kieł i Bal Barbarzyńców

Autor: Laura Ellen Anderson

Zapraszamy do świata Nokturnii. w którym rządzi ciemność. blask jest przerażający. a jednorożce są bohaterami koszmarów.

Poznajcie Amelkę Kieł. małą uroczą wampirkę. która zdecydowanie wolałaby bawić się ze swoją Dyńką. niż tańczyć na Balu Barbarzyńców. Jednak gdy rozpieszczony syn króla porywa jej pieszczocha. dziewczynka musi opracować śmiały plan ratunkowy.

Gotycka. trochę straszna i okropnie śmieszna seria o przygodach okrutnie słodkiej Amelki.

Nawet wampir chce mieć prawdziwego przyjaciela!

Dołącz do Amelki podczas jej pierwszej przygody. Bez obaw. ona nie gryzie!

W przygotowaniu kolejne części przygód Amelki i jej upiornych przyjaciół.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Li

Cena: 30.9


Geografia fizyczna świata

Autor: Jerzy Markowski

Podręcznik zawiera podstawową wiedzę z zakresu regionalnej geografii fizycznej. Znajdują się w nim opisy i krótkie charakterystyki regionów fizycznogeograficznych świata w obrębie kontynentów: Europy. Azji. Afryki. Ameryki Północnej. Ameryki Południowej. Australii i Oceanii. Antarktydy według schematu:

nazwa kontynentu i jego cechy szczególne położenie geograficzne morskie granice kontynentu granice lądowe poziome ukształtowanie powierzchni typy wybrzeży pionowe ukształtowanie powierzchni budowa geologiczna i rozwój rzeźby klimat wody gleby roślinność Omówiona została również budowa geologiczna i ukształtowanie dna oraz klimat. temperatura wód powierzchniowych. zasolenie i prądy morskie akwenów wchodzących w skład Oceanu Światowego. czyli Oceanu Atlan

30: https://woblink.com/ebook/zapadnia-zbigniew-kosiorowski-135673u

Cena:allen eskens, światksiażki, maslow motywacja i osobowość pdf, e-logistyka, lalka wypracowanie, rozmowki angielsko polskie, test z matematyki klasa 2, autocad 2004, pokonaj mature, źródła finansowania jednostek samorządu terytorialnego, biblioteka internetowa libra, zbrodnia i kara dostojewski, lew starowicz o mężczyźnie pdf, piekło jak wygląda, wstęp do informatyki, szczytno szkola, anna rawska, charles wright mills, regiony turystyczne świata geografia, uzupełnij metryczkę lektury, jak zbudować szczęśliwy związek, kaczmarzyk marek, escobar dzieci, żadna praca nie hańbi po angielsku, jan karski książka, gospodarka turystyczna definicja…