Wolność. Odwaga bycia sobą

Autor: praca zbiorowa

Odkryj nową jakość życia.

Po pierwsze jest wolność do stanowienia o własnym ciele. Twoje ciało nie powinno być zniewolone. nie jest rzeczą i zasługuje na szacunek. Mimo coraz większej świadomości ludzkich praw także dziś tysiącom ludzi tej wolności fizycznej brakuje. Według OSHO ludzie powinni wyzwalać się też z „psychicznego niewolnictwa”.  w jakie są wtłoczeni przez rodziców. społeczeństwo czy religię. Taką wolność można osiągnąć poprzez rozwój i zachęcanie ludzi do samodzielnego poszukiwania prawdy.

I wreszcie ostatni wymiar to wolność duchowa. To najwyższa i ostateczna wolność. która jest więcej niż byciem za lub przeciw czemuś. Jest wolnością po prostu. jest byciem sobą i życiem w zgodzie ze swoją wewnętrzną prawdą w każdym momencie. Jest czystą świadomością.

Wolność nie oznacza chaosu. Oznacza większą odpowiedzialność. gdyż nikt nie ingeruje w Twoje życie. OSHO pozwala wybrać mądry sposób walki o swoją wolność. pokazuje. jak wyminąć przeszkody i trudności stojące jej na drodze i znaleźć odwagę. by być wiernym sobie.

W serii książek NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA znajdziesz wskazówki OSHO. jak poradzić sobie z najważniejszymi problemami dotyczącymi współczesnego człowieka. Książki pomogą Ci zrozumieć. kim jesteś i jak jest istota Twojego życia.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 20.99


Boski Bach

Autor: Piotr Wierzbicki

Przedstawiamy multimedialny ebook w formacie ePub3. Proszę upewnić się. że Państwa czytnik odtwarza ten format pliku.

Do poniżeszego ebooka dodaliśmy odtwarzacz multimedialny. dzięki któremu czytając będziecie Państwo mogli odtwarzać również niezwykłą płytę. ułożoną przez Autora ze szczególnie mu bliskich dzieł Bacha.

Ta niewielka książeczka nie jest ani popularyzatorskim brykiem na temat „życia i twórczości”. ani uczonym. muzykologicznym przyczynkiem do wiedzy o lipskim mistrzu. To żywy. chwilami polemiczny esej. próba dokopania się do samego jądra muzycznej treści jego sztuki. Podpatrzony w czterech najbardziej charakterystycznych obliczach – buntownik. pocieszyciel. tragik. mistyk – jawi się tu Bach. wbrew obiegowym poglądom. jako artysta spełniony. podziwiany. świadomy wagi swych dokonań. gotów uczynić wszystko. co należy. by potomność widziała go tym. kim widział siebie sam. Skromny (na pytanie „jak pan to wszystko osiągnął?”. odpowiadał „od początku bardzo dużo pracowałem. każdy. kto by tyle pracował. osiągnąłby tyle. co ja”). wyzbyty zazdrości i zawiści. ciekawy osiągnięć rywali. uczył się od wszystkich. chłonął i w końcu ogarnął wszystkie głosy świata.

Słowo „Boski” w tytule książki nie jest pustym komplementem. Piotr Wierzbicki nie waha się przypisywać wręcz boskość Bachowskiemu panowaniu nad materią myśli. przeżyć. dźwięków.

Wydawnictwo: Sic!

Cena: 22


Skarby cara Aleksandra

Autor: Wojciech Motylewski

„Skarby cara Aleksandra” Wojciecha Motylewskiego to powieść historyczno-przygodowa osadzona w realiach dziewiętnastowiecznej Warmii. Rzeczpospolita została wymazana z mapy Europy i świata. Nadzieje na odrodzenie ojczyzny budzi pojawienie się na tych ziemiach Wielkiej Armii Napoleona. Niestety. pokój zawarty w Tylży nie spełnia nadziei pokładanych w cesarzu Francuzów. Albert Giersz. który przysłużył się wojskom francuskim. wraca do swojego domu w Lidzbarku Warmińskim. Kowal ma nadzieję na powrót do normalnego. spokojnego życia. Kiedy wszystko zdaje się sprzyjać rodzinie Gierszów. pojawia się informacja o skarbach. które pozostawiła po sobie uchodząca armia cara Aleksandra.   Historia przedstawiona w powieści osnuta jest na prawdziwych wydarzeniach.  Autor „Skarbów cara Aleksandra” postawi

:

Cena:


Zaginiony

Autor: Michael Katz Krefeld

Na skandynawskich listach bestsellerów walczy o pierwsze miejsca z Jo Nesbø! Określa powieści kolegów po fachu jako „latte”. sam pisze „kryminały espresso” – mocne. stawiające na nogi. bez zbędnych opisów. z minimalną ilością wody. Chociaż w drugiej części cyklu o „Ravnie” (w polskim tłumaczeniu Kruk) pt.  Zaginiony. woda odgrywa szczególną rolę jako… narzędzie tortur.

Doświadczony przez życie duński detektyw Thomas Ravnsholdt znów wkracza do akcji. W Wykolejonym. działając w pojedynkę. poza prawem. ubiegł szwedzkich kolegów po fachu i utarł nosa słowiańskiej mafii. Tym razem prywatne śledztwo zaprowadzi Ravna aż do Berlina. Tytułowy Zaginiony to pewien księgowy. cichy. spokojny człowiek. bez znajomych i życia towarzyskiego. który całe życie przep

40.9: https://woblink.com/ebook/rekopis-znaleziony-w-saragossie-wersja-z-1810-r-jan-potocki-anna-wasilewska-18248u

Cena:


ISBN

9788364343759: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/alastors-czlowiek-zza-slonca-michal-cieczko-18707u

Cena:kamienica pod szczęśliwą gwiazdą tom 2, art. 7 tue, dziady cz 2 tekst pdf, kod lyoko, bogowie honor ankh morpork, psy 2.5 audiobook, obraz człowieka, zmyślona michalak, nostromo conrad, piotr adamczyk powiem ci coś, ten jeden dzień pdf, ćwiek stróże, bezpłatne ebooki do pobrania, ceausescu piekło na ziemi, czołgi rysunki, teoria detekcji sygnałów…