1

:

:

Cena:


Przerwane igrzyska

Autor: Gabriela Jatkowska

Kto był ojcem polskiego sportu?

Czy najpopularniejsza lekkoatletka II RP była mężczyzną?

Jak pływak został agentem?

Dlaczego wybitnego piłkarza skazano na zapomnienie?

Jak zdjęcie z Hitlerem ratowało życie?

Książka przedstawia sylwetki dziewięciu znanych polskich sportowców. których szczyt kariery przypadł na dwudziestolecie międzywojenne. a pasmo ich największych sukcesów gwałtownie przerwała II wojna światowa. Co ich łączy? Silne osobowości i fascynujące życiorysy: tajemnica. dramat. osobista tragedia. Niejednokrotnie życie prywatne tych bohaterów było ciekawsze od ich kariery sportowej albo chociaż równie ciekawe. Losy wielu z nich uwikłane są w wydarzenia wojenne:

29.99: https://woblink.com/ebook/aktorki-lukasz-maciejewski-32222u

Cena:


ISBN

9788381191371: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/rzeczpospolita-duma-i-wstyd-jacek-wegner-31935u

Cena:


ISBN

9788380644007: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/kosciol-prawoslawny-a-rzeczpospolita-polska-zarys-historyczny-1370-1632-kazimierz-chodynicki-32268u

Cena:


Wielki skok

Autor: Barbara Freethy

Christina Alberti. znawczyni historii sztuki. uciekając przed cieniami przeszłości. buduje sobie nową tożsamość jako specjalistka w domu aukcyjnym. Wszystko układa się wspaniale do momentu. kiedy zajmując się bezcennym diamentem. staje się celem czarującego oszusta. który zamierza się nią posłużyć. by dokonać skoku stulecia i przejąć cenny klejnot.

Agent FBI J.T. McIntyre jest zdeterminowany. by schwytać oszusta. który wielu osobom wyrządził krzywdę i zniszczył jego rodzinę. Pragnie. by sprawiedliwości stało się zadość. ale też chce dokonać osobistej zemsty i nie pozwoli. by coś mu w tym przeszkodziło. Niejasna przeszłość Christiny powoduje. że McIntyre nie jest pewien. po czyjej kobieta jest stronie.

Gdy diament znika. Christina i McInt

12.5: https://woblink.com/ebook/swiat-antyczny-a-my-tadeusz-zielinski-32289u

Cena:


Cykl krzyżacki (#4). Złowieszczy szept wiatru

Autor: Dariusz Domagalski

Czwarty tom cyklu krzyżackiego.

‚WOJNA POLSKO-KRZYŻACKA I MISTYCZNA KABAŁA – POLSKA FANTASTYKA HISTORYCZNA. JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO!!!’ Robert J. Szmidt.

Rok 1414. Minęły cztery lata od pogromu zakonu krzyżackiego na polach Grunwaldu. Pokój między mocarstwami nie trwa jednak wiecznie. Szykuje się nowa wojna. Król polski Władysław Jagiełło zbiera wielką armię i najeżdża ziemie panów pruskich. Ale Krzyżacy nie podejmują walki. nie stają na otwartym polu. tylko bronią się w zamkach i twierdzach. Nadszedł czas wojny i głodu. Śmierci i zarazy. Okrucieństwa i zdrady.

Burgundzki rycerz Dagobert z Saint-Amand powraca. by ponownie zmierzyć się z własnym przeznaczeniem. Mistyczna siła próbuje zachwiać fundamentami świata i wprowadzić nowy porządek. Równowaga na Drzewie Życia znów jest zagrożona i zaczyna się bój o trwałość wszechświata… 

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9afryka kazika test, grobbing co to, mezczyzni ktorzy nienawidza, magdalena woś, niepokorny mężczyzna pdf, życie po drugiej stronie sylvia browne, halszka opfer, dzikie stwory. sztuka wychowania chłopców, tatuaż dzwoneczek, simona kossak saga puszczy białowieskiej, wychowanie bez nagród i kar, www burdamedia pl, zemsta gangstera pdf, osiński antropomotoryka pdf, wypalona mama, ibuk pl, dietrich podstawy konstrukcji maszyn, bridget jones. szalejąc za facetem, darmowe gazety pdf, morfologia bajki, business intelligence pdf, słownik nazwisk, cisnienie skurczowe…