Jesteś moim światłem

Autor: Abbi Glines

Małe amerykańskie miasteczko. troje przyjaciół z dzieciństwa i miłosne rozterki

Willę. Brady’ego i Gunnera łączy coś więcej niż tylko przyjaźń…

Willa nie pozwala nikomu zbliżyć się do siebie. Nie potrafi wymazać z pamięci złych decyzji. które podjęła w przeszłości. Dziewczyna nieustannie walczy o wybaczenie rodziny. Brady był kiedyś najlepszym przyjacielem i miłością z dzieciństwa Willi. Teraz wszystko się zmieniło. Gunner. szkolna gwiazda futbolu o narcystycznym charakterze. nie dba o nikogo oprócz siebie… z wyjątkiem Willi. którą rozumie jak nikt inny.

Gdy tajemnice wychodzą na jaw. dawni przyjaciele z dzieciństwa muszą stawić czoła prawdzie…

„Abbi Glines potrafi zaczarować czytelnika swoją opowieścią. Nie mogłam oderwać się od historii Willy i Gunnera. Fa

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 19.9


Dziennik łowcy przygód. Etiopia

Autor: Szymon Radzimierski

Prawdziwy zapis egzotycznej wyprawy do serca Afryki! Kręci cię nocna wspinaczka do krateru rozżarzonej lawy? Chcesz wiedzieć. co się czuje. gdy dzikie hieny jedzą ci z ręki albo hipopotam niemal wywraca łódź. którą płyniesz? A może masz ochotę poznać tajemniczych Mursich. pijących krew. czy nieustraszonych Hamerów skaczących po grzbietach byków? Dobrze trafiłeś! Przed nami jeszcze noc w bazie wojskowej na słonej pustyni. gigantyczny pyton w śmiertelnym uścisku z serwalem. groźne krokodyle i tysiąc innych przeżyć. Strasznych. śmiesznych i szokujących. Pamiętasz młodego podróżnika i blogera. który zabrał cię na wyprawę do dżungli? To znowu ja. Simon. Tym razem chcę przemierzyć z tobą nieznane ścieżki tajemniczej. dzikiej Etiopii… Dołącz do mojej ekipy łowcy przygód! Ekstremal

Wydawnictwo: Znak

Cena: 21.99


Czwarta Strona

Format: EPUB.MOBI

29.9

1:

Cena:


Preludium. Skalani grzechem

Autor: Konrad Morowski

Świat przepełniony korupcją. mordami i naiwnymi marzeniami. Miejsce w którym nikt nie jest bez winy. Życie. którego wartość odmierza jedynie potęga oraz zasobność sakwy.

Książka opowiada o losach bohaterów zamieszkujących miasto Dellan znajdujące się na terenach upadłego królestwa. Historia opowiedziana jest z punktu widzenia kilku powiązanych lub niepowiązanych ze sobą bohaterów. ..Preludium. Skalani grzechem” jest dowodem na to. że kreatywność to warunek niezbędny do stworzenia dobrego fantasy. Konrad Morowski. z rozmachem nakreślił wizję innej rzeczywistości. Główny bohater historii to Nevo – młody mężczyzna. uczeń mistrza Inkwizycji. Belhara. Poznajemy go już na samym początku i odtąd będziemy z nim przeżywać niecodzienne przygody. Ksią

34.8: https://woblink.com/ebook/smak-ciebie-kristen-proby-julia-wolin-gabriela-iwasyk-126911u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/125237/epub

1:

:

Cena:informacje niefinansowe, jacek lewkowicz, opowiadania romantyczne, malcolm xd edukacja, kozubski neurologia pdf, polska odwraca oczy ebook, scenariusz przedstawienia profilaktycznego dla dzieci, łukasz zaorski-sikora, darmowe ebook, ruiny i zgliszcza, ćwiczenia angielski dla dzieci pdf, maciej mataczyński, thrillery polityczne, dziewczyny z dubaju książka pdf, błękitny umysł…