Pułapka

Autor: Lilja Sigurdardóttir

Seksowny feministyczny kryminał prosto z serca zimnej Islandii

Sonja prowadziła szczęśliwe życie jako żona i matka. Jednak kiedy wdała się w gorący romans z kobietą. mąż Adam zażądał od niej rozwodu i przejął opiekę nad ich synem Tomasem.

Zrozpaczona kobieta potrzebuje pieniędzy. by udowodnić przed sądem. że jest w stanie zająć się dzieckiem. Gdy dostaje propozycję przemytu kokainy za pokaźną sumę gotówki. nie waha się ani przez chwilę.

Okazuje się. że zdesperowana matka doskonale sprawdza się w roli przemytniczki i przyjmuje kolejne zlecenia. Nie wie jednak. że ktoś bacznie obserwuje każdy jej ruch. Sonja szybko się przekona. że z przestępczego świata nie ma powrotu. Wpada w pułapkę.

__

O autorce

Lilja Sigurdardóttir – islandz

40: https://woblink.com/ebook/gospodarka-finansowa-przedsiebiorstwa-dlugoterminowe-decyzje-finansowe-dominika-kordela-maciej-pawlowski-134573u

Cena: Maciej Pawłowski


Business English. Jak pisać skutecznie po angielsku

Autor: Fiona Talbot

Język angielski

Poziom B2

Nie bądź zwykłym entuzjastą #mediów społecznościowych. To pasja. a nie żargon korporacyjny. przyciąga uwagę we wszystkich rodzajach komunikacji biznesowej.

Jeśli pracujesz w biznesie (albo przygotowujesz się do podjęcia pracy zawodowej) i zdajesz sobie sprawę z niezaprzeczalnego faktu. że słowo pisane zajmuje dziś centralną pozycję w komunikacji biznesowej. jest to dla ciebie idealne wprowadzenie w business English. Zawarte w książce szczegółowe. oparte na konkretnych zadaniach wskazówki zapewnią ci zestaw narzędzi. dzięki którym rozwiniesz wysoko cenione umiejętności komunikacyjne.

Książka jest w równym stopniu skierowana do osób. dla których angielski jest pierwszym językiem (native speakers). jak i do

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Stach z Konar

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Stach z Konar: Powieść historyczna z czasów Kazimierza Sprawiedliwego – powieść historyczna Józefa Ignacego Kraszewskiego wydana po raz pierwszy w 1878 roku. należąca do cyklu Dzieje Polski.

Akcja toczy się w okresie rozbicia dzielnicowego Polski. a dokładnie w latach 1177-1194. Trwa rywalizacja pomiędzy dwoma synami Krzywoustego – starszym księciem Mieszkiem oraz Kazimierzem. Mieszko rządzi Wielkopolską oraz Ziemią Krakowską (dzielnicą senioralną) w sposób twardy i bezwzględny. Możni krakowscy buntują się przeciw niemu. chcąc go obalić i wprowadzić na tron Kazimierza. Wkrótce Kazimierz zostaje panem Krakowa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Histeryczki

Autor: Roxane Gay

Przegrane. szalone. matki. siostry. przyjaciółki. kochanki… „Histeryczki” to zbiór opowiadań Roxane Gay. na który składają się różne historie kobiet. oscylujące wokół tematów miłości. przemocy. skomplikowanych międzyludzkich relacji. Nieprzewidywalne. odważne i niepozbawione pikanterii opowiadania. Autorka po tej książce została okrzyknięta mistrzynią opowiadania i znawczynią kobiecej natury w jej różnych odcieniach.

Bohaterkami są tu kobiety: nie wyjątkowe. inne czy gorsze. ale takie. które przeżyły niejedno. bo życie pisze różne scenariusze. Kobieta. która straciła dziecko. która w dzieciństwie doświadczyła gwałtu. która jest kochanką księdza. która jest gruba i brzydka. która jest martwa… która mogłaby być jedną z nas. Współczujemy im. przeżywamy ich historie razem z nimi. cz

49.9: https://woblink.com/ebook/kto-sie-boi-karola-darwina-griet-vandermassen-135681u

Cena:prawo międzynarodowe prywatne, 365 dni pdf za darmo, maki pod monte cassino, marta lenartowicz, somebody to love, lekkie porażenie mózgowe, przemysław guła, epub książki, sandra brown spięcie, tomasz piec, ksiązki pdf, jeden z nas, zabije, lęk kępiński, arabskie księżniczki, kot w butach charles perrault, anatomia człowieka książka pdf, linia ugięcia belki zadania z rozwiązaniami, newsweek pdf…