Geologia historyczna

Autor: Włodzimierz Mizerski

Geologia historyczna to uniwersalny podręcznik dla studentów wydziałów przyrodniczych. Zawiera najbardziej aktualne informacje dotyczące dziejów Ziemi. skorupy ziemskiej. ewolucji pozostałych sfer planety. historii atmosferycznego tlenu. a także rozwoju świata organicznego w przeszłości.

Nowe wydanie książki niesie za sobą istotne zmiany dotyczące podziału dziejów Ziemi oraz uzupełnienia o ważne. poprzednio nieeksponowane elementy historii różnych części litosfery. Wymieniona została znaczna części ilustracji. w tym dotyczące rozmieszczenia kontynentów i oceanów. Ponadto wzbogacono książkę o ilustracje nowe. pokazujące między innymi charakterystykę nie przedstawianych wcześniej obszarów w poszczególnych okresach dziejów Ziemi. Opisując ko

89: https://woblink.com/ebook/poradnik-frezera-eugeniusz-gorski-30648u

Cena:


ISBN

9788379007257: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/znaki-zycia-tom-i-wioletta-milewska-30846u

Cena: 31.5


ISBN

9788365789860: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/odpowiedzialnosc-za-naruszenie-dyscypliny-finansow-publicznych-w-praktyce-czesc-ii-izabela-motowilczuk-30975u

Cena:systematyka gleb polski, pdf za darmo, biologia molekularna krótkie wykłady pdf, nie ufaj, konstytucja wolności hayek, encyklopedia terroryzmu pdf, serial unorthodox, twierdza krucjata, ekonomia pdf, książka felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi, oczyszczanie duszy, sprawdzian z matematyki klasa 3 gimnazjum bryły odpowiedzi, islam pdf, 451 stopni farenheita, zastosowanie dronów we współczesnym świecie, zabel histologia pdf, paulo coelho alchemik pdf…