ISBN

9788381471152: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/intymnosc-kosmosu-tomasz-parkita-138383u

Cena:


Nierozwiązane zagadki historii

Autor: Aron Paul

• Czy neandertalczycy byli naszymi przodkami?

• Czy wojna trojańska toczyła się naprawdę?

• Czy Jezus umarł na krzyżu?

• Czy Kolumb zamierzał odkryć Amerykę?

• Kto napisał sztuki Szekspira?

• Czy Mozart został otruty?

• Czy można było uratować „Titanica”?

• Czy przeżył ktoś z Romanowów?

• Czy Hitler zamordował swoją siostrzenicę?

• Dlaczego Hess poleciał do Szkocji?

Dzieje ludzkości pełne są zagadek. Wiele z nich wciąż czeka na rozszyfrowanie. Paul Aron –– nagradzany dziennikarz i redaktor znanych amerykańskich wydawnictw naukowych. autor niezwykle popularnych książek na tematy historyczne – odkrywa zaskakujące wydarzenia. które wciąż rozpalają wyobraźnię. Emocjonująca książka ukazuje n

34.8: https://woblink.com/ebook/zdumiewajace-zdolnosci-roslin-przygodowa-podroz-botaniczna-od-a-do-z-andrzej-jankowski-kowalska-agnieszka-christina-harrison-lauren-gardiner-138687u

Cena: Lauren Gardiner


https://woblink.com/product-publication/download/138582/epub

1:

:

Cena:prawo administracyjne ustrojowe, kamikadze, bracia slater bronagh pdf, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie allen carr, pan lodowego ogrodu tom 1 pdf, karolina głowacka psycholog, dariusz kala, dzień rozrachunku, pielęgniarstwo we współczesnym położnictwie i ginekologii pdf, katarzyna burzyńska-sychowicz, rollercoaster gry, alien isolation poradnik, juz za rok matura, krew na śniegu jo nesbo, robert sobków, zobowiązania część ogólna radwański pdf, współczynnik dyfuzji pary wodnej δ, ks krzysztof grzywocz psychoterapeuta…