Pocałunek w Tokio

Autor: Scarlet Wilson

Amerykański lekarz wojskowy Avery Flynn został skierowany do bazy w Tokio. Wcześniej stacjonował w różnych szpitalach i zawsze znajdował sobie dziewczynę. Romans się kończył. gdy wyjeżdżał. W bazie Okatu zaprzyjaźnił się z Katsuko. Do tej pory zawsze wystarczało mu towarzystwo kobiet oraz bliskość fizyczna. Ale emocjonalna? Nigdy. Z Katsuko jest inaczej…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/31845/epub

1:

:

Cena:


W królestwie Monszatana

Autor: Marcin Rotkiewicz

„Genetyczne mutanty”. „niezniszczalne superchwasty”. „rakotwórcze pestycydy”. „szczepionki wywołujące autyzm”. „uzależniający gluten”. Podobne nagłówki od lat straszą nas z pierwszych stron gazet. Gdzie leży prawda? Czy genetycznie zmodyfikowane rośliny. szczepionki i gluten faktycznie są takie straszne. jak je malują ekoaktywiści. politycy i celebryci? I czy firmy zajmujące się produkcją GMO – z niesławnym Monsanto na czele – naprawdę zagrażają współczesnemu rolnictwu?

Dziennikarz naukowy Marcin Rotkiewicz. niczym w średniowiecznym bestiariuszu. zbiera sumę współczesnych strachów związanych z rozwojem nauki. Nie banalizując potencjalnych zagrożeń. klarownie i wciągająco wyjaśnia. kto posługuje się rzetelnymi argumentami. a kto zarabia na rozsiewaniu paniki.

To książka dla tych. którzy chcą wiedzieć. jak powstają pseudonaukowe teorie i czy naprawdę jest się czego bać.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 30.9rodzinka od środka obsada, widła tadeusz, komentarz do konstytucji pdf, achilles w pułapce przeznaczenia pdf, jak mówić do dzieci żeby nas słuchały, metodologia badań społecznych brzeziński pdf, darmowy ebook, kryzys meskosci, antonimy angielski, co nas nie zabije to nas wzmocni, kamila molińska, streszczenie ten obcy, strategie komunikacyjne, zimbardo kluczowe koncepcje, czy czas leczy rany, sennik polski darmowy, dziennik bridget jones pdf…