ISBN

9788381373579: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/zespol-8-fundusze-rezerwy-i-wynik-finansowy-po-zmianach-izabela-motowilczuk-jan-charytoniuk-134445u

Cena: Jan Charytoniuk


Narodziny królowej

Autor: Rebecca Ross

Magiczne połączenie „Gry o Tron” i „Czerwonej Królowej”

Valenia to Królestwo. w którym wyjątkowo uzdolnione dziewczyny uczą się w prestiżowej szkole. aby rozwinąć jedną z pięciu pasji. Dziadek Brienny umieścił swoją wnuczkę w jednej z placówek. chociaż doskonale wiedział. że dziewczyna nie ma w sobie odpowiednich zdolności. aby zdobyć patrona.

W dniu letniego przesilenia Brienna jako jedyna z uczennic zostaje bez opiekuna. przez co nie może dalej się rozwijać. Kilka miesięcy później na jej progu zjawia się tajemniczy mężczyzna. który oferuje pomoc. Nowy sojusznik tak naprawdę chce ją wykorzystać. aby obalić króla i przywrócić tron prawowitej królowej przylegającego królestwa.

W świecie. w którym to kobiety mogą władać magią. a ostatnia królowa Maevany zos

29: https://woblink.com/ebook/zelazny-kruk-1-wyprawa-rafal-debski-134576u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 135680

https://woblink.com/ebook/pielegniarstwo-anestezjologiczne-i-intensywnej-terapii-danuta-dyk-aleksandra-gutysz-wojnicka-135680u

Autor: Aleksandra Gutysz-Wojnicka

Cena:


Nie ma jak u mamy

Autor: Magdalena Witkiewicz

Sprawdźcie co wydarzyło się przez ten czas u ekscentrycznej Zofii Kruk. jak potoczyły się losy Milaczka i na kogo wyrosła rezolutna sąsiadka zwana Bachorem.

 

Kiedy tak naprawdę zaczyna się kryzys wieku średniego. czy jedwabna piżama to odpowiedni strój by wystąpić przed własnym szefem i czy łatwo jest zwolnić nianię i wdrożyć „Projekt Matka” to tylko niektóre z wyzwań. przed którymi staną bohaterki bestsellerowej serii o Milence.

 

Po przeczytaniu tej książki zapragniesz przytulić wszystkich. których kochasz!

 

Magdalena Witkiewicz jak zwykle uroczo. mądrze i z humorem opowiada o kobietach i ich życiowych rozstajach. O sile. która w nich tkwi i o wielkiej potrzebie happy endu. Daje swoim czytelniczkom to. co najcenniejsze: przyjaźń. wsparcie i

35.9: https://woblink.com/ebook/przemilczane-ostrowska-joanna-134121u

Cena:


Możesz uzdrowić swój umysł. Recepta na eliminację stresu i lęku oraz poprawę sprawności umysłu

Autor: Mona Lisa Schulz

Wielu z nas dopada stres. zmęczenie. poczucie zagubienia i depresja. Często słyszymy. że „samo przejdzie” albo. że powinniśmy po prostu wypocząć. Zwykle to nie wystarczy. Dr Mona Lisa Schulz oraz Louise Hay w swojej książce przedstawiają sposoby. jak możesz poradzić sobie z napadami lęku. uzależnieniami. stresem i depresją przy okazji poprawiając również sprawność umysłu i koncentrację. Ich metody są połączeniem medycyny. afirmacji i rozwoju własnej intuicji. dzięki czemu samodzielnie będziesz mógł znaleźć przyczynę swoich problemów. Udowadniają. że połączenie ciało-umysł jest bardzo silne i odczytując dolegliwości Twojego organizmu. możesz odnaleźć przyczyny głęboko zakorzenione

49: https://woblink.com/ebook/mity-pracy-adrian-furnham-ian-macrae-136118u

Cena: Ian Macrae


Flu Game

Autor: Wojciech Klęczar

Wyjątkowo gorący lipiec 2016 roku. Apogeum przygotowań do Światowych Dni Młodzieży. Tajemnicze zaginięcia mieszkańców miasta. W takim właśnie kontekście poznajemy Kamila Wojtasa: zdolnego sędziego. a zarazem człowieka bez właściwości. w którego pozbawionym sensu życiu nie dzieje się zupełnie nic. Do czasu.

Klęczar. w pozornie lekkim i humorystycznym tonie. stawia pytania jak najbardziej poważne: o to. kim jesteśmy po ściągnięciu masek i czy autentyczne życie jest w ogóle możliwe. A może role. które codziennie odgrywamy. to nasza prawdziwa twarz? ‚Flu Game’ to również z ducha houellebecqowski (anty)kryminał egzystencjalny o niezwykłych zbiegach okoliczności. pamięci i zapominaniu. o zależnościach i uzależnieniach. a także o… miłości d

49: https://woblink.com/ebook/kultura-jezyka-polskiego-andrzej-markowski-135847u

Cena:


Hajmdal. Tom 2. Księżyce Monarchy

Autor: Dariusz Domagalski

Nadzieja prysła. Rozleciała się w pył wraz ze zniszczoną planetą Aquaris. na której znajdowała się siedziba Federacji Terrańskiej. Po bitwie w systemie Epsilon Eridani „Hajmdal” kieruje się ku rubieżom Galaktyki. Ucieka przed swoim przeznaczeniem. Ucieka przed pościgiem wrogów. którzy pragną zagłady ludzkości. Cel podróży zna jedynie dowódca okrętu – admirał Nathaniel Kashtaritu. Dokąd zmierza? Czy prowadzi załogę ku zagładzie. czy ku zwycięstwu?

Uszkodzony drednot nie jest w stanie przeciwstawić się flotom nieprzyjaciela. Ponadto brakuje wody. żywności i paliwa. Konieczne staje się uzupełnienie zapasów. Wybawieniem może okazać się Monarcha – olbrzymia gazowa planeta w układzie Zeta Monocerotis. wokół której krąży ponad siedemdziesiąt księżyców.

N

0: https://woblink.com/ebook/fantastycznie-nieobliczalni-jakub-malecki-jakub-cwiek-aneta-jadowska-jacek-lukawski-tomasz-marchewka-piotr-gorski-karolina-fedyk-marta-malinowska-aleksandra-radlak-magdalena-swierczek-grybos-137555u

Cena: Jakub Ćwiekpolityka innowacyjna, matematyka klasa 5 sprawdziany pdf, korupcja pdf, charles wright mills, medaliony zofia nałkowska streszczenie szczegółowe, oko węża, www bajki dla dzieci po polsku pl, opowieści z meekhańskiego pogranicza. północ–południe, duchowe życie zwierząt pdf, program nauczania wychowania fizycznego dla ośmioletniej szkoły podstawowej warchoł pdf, kart nauczyciela, joanna podborska, żaby arystofanes, nana pdf, w pustyni iw puszczy ebook, irena radomska ile ma lat…