Znaki życia. Tom I

Autor: Wioletta Milewska

„Znaki życia. Tom I” Wioletty Milewskiej to opowieść o trzech kobietach samotnych w związkach.

Malwina od lat zmaga się z uzależnieniem. Brak zrozumienia ze strony bliskich i ciągłe cierpienie powodują poczucie izolacji. zaś ustawiczna walka o przetrwanie związku doprowadza kobietę do ostateczności i stawia w sytuacji podbramkowej. W końcu Malwina zdaje sobie sprawę. że istnieje tylko jedno rozsądne wyjście z dręczącej i wykańczającej ją zależności. Nie przewiduje jednak. jak drastyczne następstwa może mieć podjęta po starannym przemyśleniu decyzja.

Sylwię coraz bardziej niepokoją objawy bólowe. Początkowo łagodzi je środkami farmaceutycznymi. wkrótce jednak okazuje się. że pigułki nie przynoszą ulgi. Gdy zwraca się do lekarza. pozn

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5


Wszechświat w skorupce orzecha

Autor: Stephen Hawking

STEPHEN HAWKING jest jednym z najbardziej wpływowych myślicieli naszych czasów; słynie nie tylko ze śmiałości swych koncepcji. ale również z jasności. z jaką potrafi je przedstawić. Dzięki Krótkiej historii czasu — jego fenomenalnemu bestsellerowi (sprzedano wiele milionów egzemplarzy) — czytelnicy na całym świecie zapoznali się z fascynującymi koncepcjami fizyki teoretycznej.

Teraz. w nowej. bogato ilustrowanej książce. Hawking opowiada o najważniejszych odkryciach

teoretycznych dokonanych od czasu opublikowania Krótkiej historii czasu. Zapoznaje czytelników

z aktualnymi badaniami w dziedzinie fizyki teoretycznej. w której prawda jest często dziwniejsza niż

fikcja. oraz wyjaśnia w prosty sposób zasady rządzące w

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 27.2


Królestwo i jego cienie

Autor: Agnieszka Hałas

Źle się dzieje w królestwie Naheli. Stary król umarł. lud burzy się przeciwko następcy. a królewna Kahlia skrywa więcej niż jeden niebezpieczny sekret. Co szepczą do niej umarli?

Promocyjny e-book zawiera fragment powieści „Dwie karty” – I tomu cyklu Teatr węży

Srebrni magowie bezlitośnie ścigają wyznawców czarnej magii. uznanej za skażoną. Demony z Otchłani przybierają ludzką postać i przenikają do świata śmiertelników… W Shan Vaola nad Zatoką Snów pojawia się na wpół obłąkany człowiek z twarzą pociętą bliznami. który pamięta jedynie urywki ze swej przeszłości. W tunelach podziemnego świata żywiołaków i chowańców. ifrytów i homunkulusów. żebraków i przestępców. stopniowo odkrywa swoje magiczne talenty. Dwie karty – powieść mroczna. int

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5otyłość u dzieci i młodzieży, aleksandra derra, tajemniczy nieznajomy, oczyszczalnie hydrofitowe, położna 3550 cudów narodzin pdf, król węży, e-boki, traczyk fizjologia pdf, konturek pdf, masa o bossach polskiej mafii pdf, elżbieta kosobucka, cudowny czwartek, opowieści z piasku i morza, koniec dekady, demokracja bóg który zawiódł, harry potter więzień azkabanu pdf, punk 57 pdf pl, repetytorium noszczyka, na szczycie właściwy rytm doci…