Zespół 4– „Koszty według rodzajów i ich rozliczenie”. Zespół 5 „Koszty według typów działalności i ich rozliczenie” po zmianach

Autor: Izabela Motowilczuk

1 stycznia 2018 r. obowiązuje nowe rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z 13 września 2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa. budżetów jednostek samorządu terytorialnego. jednostek budżetowych. samorządowych zakładów budżetowych. państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. z 2017 r. poz. 1911). To ważny akt prawny dla księgowych. Dlatego w 2018 r. ukaże się seria poradników. w których zostaną omówione aktualne zasady prowadzenia ewidencji księgowej w jednostkach budżetowych i samorządowych zakładach budżetowych.

Poradniki b

42: https://woblink.com/ebook/szkice-krytyczne-dziela-zebrane-t-7-bruno-schulz-125702u

Cena:


Dzień. w którym lwy zaczną jeść sałatę

Autor: Raphaëlle Giordano

Druga książka autorki „Twoje drugie życie zaczyna się. kiedy zrozumiesz. że życie jest tylko jedno”. bestsellera w Polsce i fenomenu wydawniczego we Francji. W rok sprzedało się ponad pół miliona egzemplarzy książki.

Romane Gardener prowadzi terapeutyczne szkolenia dla osób odbieranych przez otoczenie jako dominujące. patrzące na innych z góry i ostro ich oceniające. pozbawione empatii. wrażliwości. egocentryczne. Jej klienci często są kreatywni. przekonani. że dają światu dużo. więc należy się im posłuch i respekt. W rzeczywistości otoczenie z trudem ich znosi. a oni nie potrafią wykorzystać potencjału innych. krzywdzą zarówno siebie. jak i ich.

Poradnik w nowatorskiej formie. dla tych. którzy nie chcą być nadętymi dupk

29: https://woblink.com/ebook/kroniki-drugiego-kregu-3-kamien-na-szczycie-ewa-bialolecka-126125u

Cena:


Perfekcyjna śmierć

Autor: Helen Fields

Psychopatyczny morderca znajduje perfekcyjne narzędzie zbrodni…
Czy zdoła nim zadać perfekcyjną śmierć?…

Na wzgórzu w parku zamarza naga dziewczyna.
Szefowa fundacji charytatywnej umiera na tajemniczą chorobę.
Inspektor Luc Callanach i świeżo awansowana nadinspektor Ava Turner nie wiedzą jeszcze. że w Edynburgu grasuje seryjny morderca.
Pozbawia swoje ofiary życia w najzimniejszy. najbardziej okrutny sposób. Umierają powolną. bolesną śmiercią.
Ava i Luc zmagają się z własnymi problemami. a teraz muszą rozwiązać najtrudniejszą sprawę w swojej karierze: zbrodni pozornie bez motywu. Lecz wkrótce odkryją powód. dla którego morderca zabija – tak szokujący. że przekracza wszystko. z czym spotkali się do tej pory…

W: https://woblink.com/ebook/bocko-barbara-rejek-126904u

Cena:


ISBN

9788365621146: Wydawnictwo

Format

29.6: https://woblink.com/ebook/relacje-i-stosunki-miedzynarodowe-w-ksztaltowaniu-bezpieczenstwa-europejskiego-krzysztof-zaleski-127059u

Cena:


Wyjdź za mnie

Autor: Jennifer Hayward

Amerykański biznesmen Nate Brunswick przyjeżdża do Palermo. by kupić pierścień ze szmaragdem. który kiedyś należał do jego dziadka. Gdy zjawia się w domu rodziny Mastrantino. obecnych właścicieli klejnotu. otwiera mu dziewczyna w sukni ślubnej – Mina Mastrantino. To dzień jej ślubu. jednak na twarzy Miny Nate dostrzega łzy. Mina jest zmuszona jak najszybciej wyjść za mąż za człowieka. którego wybrała dla niej matka. bo wedle testamentu ojca dopiero po jej ślubie odziedziczą spadek. Nate’owi robi się żal pięknej Miny i wpada na pomysł innego rozwiązania…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788381373128: Wydawnictwo

Format

63.2: https://woblink.com/ebook/kst-ze-stawkami-amortyzacji-i-powiazaniem-z-kst-2010-praca-zbiorowa-125290u

Cena:


Laboratorium w szufladzie. Zoologia

Autor: Marta Alicja Trzeciak

Laboratorium w szufladzie. Zoologia to prezentacja ekscytującego świata zwierząt. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się:

– jak to możliwe. że kurczak oddycha wewnątrz jajka.

– dlaczego krowy ciągle coś przeżuwają.

– czy koty są „lewołape” lub „prawołape”.

– jaki jest ulubiony kolor pszczoły.

– czy koń jest dobry w zagadkach pamięciowych.

– co zniechęca mrówki.

– jak działa serce ssaków?

Jeśli tak. przestańcie się dalej zastanawiać i zamiast tego przeprowadźcie serię doświadczeń!

Autorka Laboratorium w szufladzie. Zoologia

19.9: https://woblink.com/ebook/od-cara-do-cara-wojciech-materski-126780u

Cena:


ISBN

9788301200350: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/prawa-czlowieka-jakub-tyszkiewicz-wanda-jarzabek-jacek-tebinka-pawel-jaworski-126970u

Cena: Wanda Jarząbek


ISBN

9788366070110: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/w-starym-dworze-powiesc-fantastyczna-boguslaw-adamowicz-127061u

Cena:ojciec remigiusz recław, przedsiębiorstwo pdf, biblioteka ebook, eprasa, ubik książka, bohdan kaczmarek, podstawy przedsiębiorczości odkrywamy na nowo, stanley kubric, scenariusz przedstawienia profilaktycznego dla gimnazjum, motyl genova, książę machiavelli, sprawa honoru książka, czasopiśmiennictwo, pelanowski książki, armentrout jennifer, motyw młodości…