ISBN

9788364927645: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/wspolczesne-aspekty-zarzadzania-ujecie-retrospektywne-magdalena-wrobel-barbara-piontek-127665u

Cena: Barbara Piontek


Asystentka doskonała

Autor: Chantelle Shaw

Sara Lovejoy wróciła z wakacji tak odmieniona. że jej szef. producent luksusowych jachtów. Alekos Gionakis. ledwo ją poznał. Na okularnicę w szarej garsonce nie zwracał uwagi i mógł z nią spokojnie pracować. lecz obok ponętnej kobiety. świadomej swojej urody. nie potrafi przejść obojętnie. Nagle pragnie poznać Sarę bliżej. Intryguje go. z kim spotykała się na Riwierze Francuskiej. i jest o nią zazdrosny. Wpada na pomysł. co zrobić. by Sara musiała teraz spędzać większość czasu tylko z nim… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Potencjał podmiotowy i kompetencje w perspektywie rozwoju kariery zawodowej

Autor: Anna Pogorzelska

Monografia stanowi rezultat opracowanego i zrealizowanego empirycznego autorskiego diagnostycznego projektu dotyczącego rozpoznawania. odkrywania i oceny potencjału podmiotowego i kompetencji jako istotnych zasobów. które zapewniają sukces i efektywne radzenie sobie w sytuacjach społecznych i zawodowych. Projekt został zainicjowany z założeniem. że najważniejszym dążeniem człowieka z punktu widzenia optymalnego funkcjonowania jest urzeczywistnianie posiadanych potencjalności. potrzeba rozwijania zdolności i zaangażowania w różnorodne aktywności.

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach

Cena: 31.35


Rynkowe i technologiczne oraz regulacyjne uwarunkowania rozwoju krajowego sektora ciepłowniczego

Autor: Andrzej T. Szablewski

Autorzy książki podjęli niezwykle istotny problem efektywnego wytwarzania. dostarczania i zużycia energii cieplnej co stanowi obecnie jeden z najważniejszych priorytetów w krajowej polityce energetycznej.

Autorzy zajęli się kwestią implikacji unijnej polityki ochrony środowiska i klimatu dla obecnego stanu i perspektyw rozwoju sektora ciepłownictwa systemowego. Powstaje tu bowiem kluczowe. zwłaszcza w dłuższej perspektywie czasowej. pytanie. czy biorąc pod uwagę zasadniczą cechę krajowego sektora. jaką jest dominacja węgla jako podstawowego paliwa. ma on szanse spełnić te wymagania i utrzymać swoją pozycję na rynku ciepła. Drugie pytanie dotyczyło problematyki liberalizacji i sprowadzało się d

47.25: https://woblink.com/ebook/the-biography-of-the-first-khalkha-jetsundampa-zanabazar-by-zaya-pandita-luvsanprinlei-agata-bareja-starzynska-127784u

Cena:ognista miłość 2, tess gerritsen sobowtór pdf, szkoła mówców, autobiografia grzesiuka, jedna kampania do wolności, rysunek techniczny dla mechaników lewandowski, gwp kancelaria, to be cwiczenia pdf, czerwień rubinu pdf, kodeks drogowy 2014, kazimierz bartoszewicz, zmień myślenie a zmienisz swoje życie pdf, marian morawski, w poszukiwaniu zaginionego czasu…