Przemyślny Porportuk. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Jack London

Barwne życie Jacka Londona dostarczyło mu mnóstwa inspiracji. W swoich krótkich prozatorskich utworach zawarł wiele wspomnień ze swoich podróży na Północ. Przemyślny Porportuk to jedno z wielu opowiadań. w którym amerykański autor główną postacią uczynił kobietę indiańskiego pochodzenia. London zaciekawia czytelnika drobiazgowymi opisami zwyczajów plemiennych. ale przede wszystkim tworzy wyrazistych. intrygujących bohaterów.

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłusownikiem. Jako korespondent wojenny relacjonował konflikt rosyjsk

attr/a/1/_name: attr/a/1/__cdata/0

Cena: _pricejak założyć soczewki spryciarze, dawny żniwiarz, heroes 7 recenzja, krótkie wykłady, o północy w czarnobylu, formy działania administracji publicznej, trening sportowca, renesans matura, wydawnictwo pzwl, michał staszczak, arkadiusz jeziorski, antygona ebook, mężatki, duży format pdf, przebaczenie vi keeland pdf, prey poradnik, andrzej wicher, baszka, o duchu praw pdf…