The Time Machine

Autor: Herbert George Wells

Decades ahead of his time. H.G. Wells leaps beyond the bounds of conventional imagination to tell the story of the Time Traveler. A seminal and hugely imaginative work of early science fiction. H.G. Wells’s „The Time Machine” is the first and greatest modern portrayal of time-travel and definitely a spiritual ancestor of every time travel story since. The book introduces a scientist who uses a Time Machine to be transferred into the age of a slowly dying earth. Humans have been separated by time. genetics. wars and change of their habitats into two different races. the Eloi and the subterranean Morlocks. After narrowly escaping from the Morlocks. the Time Traveller undertakes another journey even further into the future where he finds the earth growing bitterly cold as the heat and energy of the sun wane. Horrified. he returns to the present. but soon departs again on his final journey. „The Time Machine” examines the age-old questions of humankind’s ultimate destiny and the role we play in shaping it.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Nienawiść

Autor: Mariusz Zielke

Kuba Zimny otrzymuje propozycję napisania biografii znanego przedsiębiorcy Marka Sawickiego. twórcy korporacji biotechnologicznej Sawicki. która z małej kaszubskiej firmy przerodziła się w  europejskiego giganta na rynku farmaceutycznym.

Biografia ma być częścią kampanii reklamowej Sawickiego.zaprojektowanej przez słynnego Bruno Giacomo.

Tymczasem w otoczeniu Sawickiego. pozornie nieskazitelnego przedsiębiorcy. dochodzi do tajemniczych zbrodni – giną skonfliktowani z nim ludzie.

Kuba Zimny podejrzewa. że został zaangażowany w projekt nieprzypadkowo.

Sprawę morderstw będzie badał nielubiany przez policyjną wierchuszkę śledczy Lenz.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Mecz wygrywa się w szatni!

Autor: Jon Gordon

Mecz wygrywa się w szatni! to zapis bezcennych doświadczeń Mike’a Smitha – trenera drużyny NFL Atlanta Falcons i Jona Gordona – wybitnego konsultanta wielu uczelnianych i profesjonalnych drużyn sportowych. ukazujący siedem fundamentalnych zasad. dzięki którym liderzy każdej instytucji. firmy. jednostki oświatowej czy drużyny sportowej mogą zdopingować swój zespół. Ich błędy i niepowodzenia. tak jak i zwycięstwa. stanowią bezcenne lekcje. z których możemy czerpać. by wzbogacać własne organizacje.

Krok po kroku autorzy wprowadzają nas w tajniki budowania dobrze prosperującej organizacji. oferując jasną strategię działania oraz praktyczne narzędzia. dzięki którym zwierzchnicy mogą stworzyć doskonałą kulturę organizacyjną. inspirować swoją postawą. wzmacniać relacje. usprawniać

:

Cena:


ISBN

9788365601438: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/anielskie-przeslania-maudy-fowler-gail-hunt-30446u

Cena: Gail Huntczołgi rysunki, wojna polsko ruska pod flagą biało czerwoną fragment, opiekunka po angielsku, dziennikarstwo i świat mediów, olga tokarczuk bieguni pdf chomikuj, oko potwora, portal 2 rozdział 7, ekonomia instrukcja obsługi, anna loba, wiedzmin tom 1-8, agencjatowarzyska, transport miejski pdf, maciej stolarski, pewien roztargniony napisał 10 listów, chwała rzymu, redukcje jezuickie, www super ekspress pl, niegrzeczny szef whitney g pdf, spychalska…