ISBN

9788380171152: Wydawnictwo

For

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


ISBN

9788364927096: Wydawnictwo

Format

32: https://

Cena: Eugenia Rostańska


Format

PDF: 127917

https://woblink.com/ebook/jej-opowiesci-jaroslaw-kapsa-127917u

:

Cena:


Histeryczki

Autor: Roxane Gay

Przegrane. szalone. matki. siostry. przyjaciółki. kochanki… „Histeryczki” to zbiór opowiadań Roxane Gay. na który składają się różne historie kobiet. oscylujące wokół tematów miłości. przemocy. skomplikowanych międzyludzkich relacji. Nieprzewidywalne. odważne i niepozbawione pikanterii opowiadania. Autorka po tej książce została okrzyknięta mistrzynią opowiadania i znawczynią kobiecej natury w jej różnych odcieniach.

Bohaterkami są tu kobiety: nie wyjątkowe. inne czy gorsze. ale takie. które przeżyły niejedno. bo życie pisze różne scenariusze. Kobieta. która straciła dziecko. która w dzieciństwie doświadczyła gwałtu. która jest kochanką księdza. która jest gruba i brzydka. która jest martwa… która mogłaby być jedną z nas. Współczujemy im. przeżywamy ich historie razem z nimi. cz

49.9: https://woblink.com/ebook/kto-sie-boi-karola-darwina-griet-vandermassen-135681u

Cena:


ISBN

9788380170872: Wydawnictwo

Format

29.93: https://woblink.com/ebook/kompleks-bezpieczenstwa-w-regionie-azji-srodkowej-po-1991-r-marek-musiol-128045u

Cena:


Ukryty rękopis

Autor: Lauren Belfer

Pasjonująca opowieść o dwóch kobietach i tajemniczym arcydziele. które odmieni ich życie na zawsze

W zrujnowanych wojną Niemczech amerykański żołnierz Henry Sachs znajduje w opuszczonej rezydencji stary rękopis muzyczny. który chce wziąć na pamiątkę. Na jego drodze staje dziewczyna. którą oszołomiony mężczyzna zabija i ucieka.

Sześćdziesiąt lat później siostrzenica Henry’ego. Susanna Kessler stara się otrząsnąć po napadzie. który spotyka ją na ulicach Nowego Jorku. Niedługo potem jej ukochany wuj umiera. a kiedy Susanna porządkuje jego rzeczy. odkrywa tajemniczy rękopis. Kobieta postanawia dowiedzieć się. do kogo należał i zwrócić go prawowitemu właścicielowi.

Wkrótce Susanna wyruszy w podróż. dzięki której pozna prawdziwą historię własnej rodziny. Zanim to jed

19.9: https://woblink.com/ebook/reklama-tomasz-domanski-winston-fletcher-129400u

Cena:na anioł pański biją dzwony, igor sikirycki, ciekawość zakazana, antypedagogika założenia, dwa razy więcej, inny świat mobi, www.ibuk.pl, sanditon, danuta parlak, niezdyscyplinowany, sedzia i kat, pisarze średniowiecza, ipv6 czy ipv4, tadeusz budrewicz, namiestnik przechrzta chomikuj, tadeusz mostowicz, rady nie od parady pdf, demografia współczesne zjawiska i teorie pdf, partnerstwo bliskosci, zagrożenie cywilizacyjne, tyrmand filip, noah beck wiek…