Jezus i kobiety

Autor: Enzo Bianchi

Tak odważnie o relacjach Jezusa z kobietami nie pisał jeszcze nikt. Autor wydobywa na światło dzienne to. co wielu z nas. czytając Pismo Święte. uznaje za mało ważne lub czego nawet nie dostrzega: gesty i słowa Jezusa adresowane wyłącznie do kobiet. przede wszystkim zaś gesty kobiet – ich dotyk. czułość i ukrytą w nich miłość. W męskim świecie kobiety były zwykle postaciami drugiego planu. Nawet jeśli udawało im się przedrzeć do centrum wydarzeń. to i tak najczęściej pozostawały nieme. Zyskiwały znaczenie godność jako towarzyszki Jezusa.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 23.99


Marnotrawny świat

Autor: Fulton J. Sheen

‚Marnotrawny świat’ to cykl rozważań z lat 1935–1936. prezentowanych w nocnym programie radiowym The Catholic Hour (Godzina Katolicka). którego Fulton J. Sheen przez ponad dwie dekady był gospodarzem. Amerykański duchowny zaskakuje czytelnika oryginalną interpretacją ewangelicznej przypowieści o synu marnotrawnym. Rolę młodszego syna przypisuje cywilizacji zachodniej. która po wiekach błądzenia powróci do domu Ojca. na łono Kościoła. Odrzuciliśmy Pismo Święte i wiarę w istnienie Boga. zanegowaliśmy konieczność istnienia religii. ale za chwilę dojrzejemy do tego. by powrócić do Ojca – przekonuje autor. Dopełnienie stanowi druga część książki. Arcybiskup dowodzi w niej. że ostatnie słowa Chrystusa na krzyżu korespondują z siedmioma częściami Mszy Świętej. która tym samym staje się odzwierciedleniem dramatu odkupienia świata.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 22.99


Asystentka doskonała

Autor: Chantelle Shaw

Sara Lovejoy wróciła z wakacji tak odmieniona. że jej szef. producent luksusowych jachtów. Alekos Gionakis. ledwo ją poznał. Na okularnicę w szarej garsonce nie zwracał uwagi i mógł z nią spokojnie pracować. lecz obok ponętnej kobiety. świadomej swojej urody. nie potrafi przejść obojętnie. Nagle pragnie poznać Sarę bliżej. Intryguje go. z kim spotykała się na Riwierze Francuskiej. i jest o nią zazdrosny. Wpada na pomysł. co zrobić. by Sara musiała teraz spędzać większość czasu tylko z nim… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380322516: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/ulga-natalia-fiedorczuk-124604u

Cena:


First Love

Autor: James Patterson

Wzruszająca. słodko-gorzka opowieść o życiu. śmierci i niesamowitej sile pierwszej miłości. Znasz ten stan? Niektórzy opowiadają wtedy całemu światu. że czują motyle w brzuchu… Inni za to uparcie twierdzą. że uczucia są dla słabych. a więc na pewno nie dla nich. Prawda jest jednak taka. że miłość dotyczy każdego. a ta pierwsza zostaje w pamięci na zawsze. Axi jest gdzieś pośrodku tej skali. ale zupełnie się nad tym nie zastanawia. Ma w głowie plan ucieczki i bynajmniej nie jest to ucieczka od zakochania. Chce po prostu odciąć się od trudnej rzeczywistości. a przede wszystkim od rodziców. którzy zdają się już niczym nie interesować. Szalona podróż przez Stany Zjednoczone ma pomóc dziewczynie oddzielić przeszłość grubą kreską. No. może nie tak szalona. jak to sobie wyobraża jej najlepszy przyjaciel Robinson. którego wtajemnicza w swoje plany… i w którym jest szaleńczo zakochana. Axi doskonale wie. że dla chłopaka ta wyprawa ma trochę inny sens. Bo gdy masz naprawdę życiowy problem. romantyczne uniesienia zyskują całkiem inny wymiar. a czasem i finał… Feeria Young uprzedza: ta powieść z pewnością złamie wasze serca i wywoła wzruszenie. Ale jest warta każdej wylanej łzy. Zupełnie tak jak pierwsza miłość.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 29.9


Banda Niematerialnych Szaleńców

Autor: Krasowska Maria

Prawdopodobnie jako jedyny na świecie masz szansę dowiedzieć się z pierwszej ręki. jak wygląda życie pozagrobowe! Nie skorzystasz z takiej okazji?

Nazywam się Danny Moon. a moi rodzice są nieprzyzwoicie bogaci. 

Trzy rzeczy. które kocham: gorzka czekolada. gra w Monopoly i ciemność. Trzy rzeczy. których nienawidzę: guwernantki. nuda i jeszcze raz guwernantki.

To przez nieposłuszeństwo względem jednej z nich trafiłem do Polski. do wujostwa i pięciu kuzynek. Czułem się jak na zesłaniu… ale tylko na początku.

 Któregoś dnia spotkałem tajemniczego brodacza w kapeluszu. Pewnie nie uwierzycie. kiedy wam zdradzę. że był to duch. Wkrótce razem z Anetą. najfajniejszą z moich kuzynek. stanęliśmy przeciwko niebezpiecznemu biznesmenowi. który wykorzystywał duchy do nie

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/124609/epub

1:

:

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 125438

https://woblink.com/ebook/to-czego-nie-widac-agata-polte-125438u

:

Cena:


Judenjagd. Polowanie na Żydów 1942-1945

Autor: Jan Grabowski

Książka ta opisuje ostatnią fazę zagłady żydowskiej ludności powiatu Dąbrowa Tarnowska. Na podstawie bogatej dokumentacji z archiwów polskich. niemieckich i izraelskich autor odtwarza wydarzenia z lat 1942–1945. kiedy to Niemcy próbowali wyłapać żydowskich niedobitków. tych. którzy latem 1942 r. uniknęli wywiezienia do obozu zagłady w Bełżcu. Książka opisuje z jednej strony działania policji niemieckiej. a z drugiej rolę polskiej policji granatowej. wiejskich straży nocnych. junaków z Baudienst czy też miejscowych strażaków w wykryciu i zamordowaniu żydowskich ofiar. Na tle trwającego aż do końca wojny Judenjagd („polowania na Żydów”) zostały również zarysowane dramatyczne wybory stojące przed ludźmi ratującymi Żydów.

21.75: https://woblink.com/ebook/zgrzewka-pandory-pawel-przywara-125409u

Cena:cel elle kennedy pdf, hugo bedu, kobiety z bloku 10 pdf, bowlby przywiązanie, psychologia rozwoju od dziecka do dorosłości pdf, odbiornik nasłuchowy 80m, miranda lee, html5 i css3, prince polonia, robert enke życie wypuszczone z rąk, polski kryminał książka, bohater noweli nasza szkapa, bezpieczeństwo polski, virion obława chomikuj, menedżer skuteczny, mag wstąpienie pdf, varian mikroekonomia pdf, własny pokój virginia woolf, zbigniew kmieciak, pan lodowego ogrodu mobi, andrzej pitrus, książki o tematyce ii wojny światowej…