Moja miłość. Duszpasterskie sekrety założyciela Lednicy

Autor: Jan Góra

Charyzmatyczna osobowość. świetny organizator. porywający mówca. zaangażowany bez reszty w to. co robił. czyli po prostu: Jan Góra OP. Książka Moja miłość nie poprzestaje na zilustrowaniu tych cech osobowości ojca Jana. Ukazuje legendarnego duszpasterza szkół średnich. a potem wieloletniego opiekuna poznańskiego Duszpasterstwa Akademickiego jako kompetentnego przewodnika młodzieży. działającego zgodnie z przemyślaną i spójną koncepcją wychowawczą. Ojciec Jan świadomie formował młodego człowieka. podkreślając konieczność integralności – ciała. umysłu i ducha. Chciał. by jego wychowankowie stawali się ludźmi samodzielnymi w myśleniu i działaniu. zaangażowanymi w świat i osiągającymi w Bogu pełnię człowieczeństwa.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 38.99


Pieniądze albo życie

Autor: Vicki Robin

Od ponad 25 lat książka Pieniądze albo życie należy do obowiązkowych lektur dla każdego. kto pragnie odzyskać możliwość cieszenia się pełnią życia poprzez transformację swoich relacji z pieniędzmi. Setki tysięcy czytelników podążało już drogą wyznaczoną przez przedstawiony w niej program dziewięciu kroków. ucząc się pod kierunkiem Vicki Robin tego. jak żyć w sposób bardziej świadomy i rozważny. przydając swojemu życiu większego niż dotąd sensu i znaczenia. To nowa. gruntownie przepracowana i unowocześniona wersja tej klasycznej już dziś. bestsellerowej pozycji.

Bez względu na to. czy dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową i wchodzisz w życie finansowe. czy też zmierzasz właśnie ku emeryturze i przejściu w stan spoczynku. książka ta wskaże ci właściwy kieru

24.9: https://woblink.com/ebook/christmas-stories-opowiadania-swiateczne-w-wersji-do-nauki-angielskiego-grzegorz-komerski-marta-fihel-marcin-jazynski-138373u

Cena: Marta Fihelopracowanie ania z zielonego wzgórza, niewyjaśnione tajemnice ii wojny światowej, podział metod badawczych, opowieści ucieszne, życie po udarze, bajka pdf, opowieść podręcznej margaret atwood pdf, infp praca, divinity original sin 2 solucja, influencerką, zespół metaboliczny pdf, social media pdf, zbrodnia w wielkim mieście, miasto w jordanii krzyżówka, dziewczęta z auschwitz książka…