Przemyślny Porportuk. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Jack London

Barwne życie Jacka Londona dostarczyło mu mnóstwa inspiracji. W swoich krótkich prozatorskich utworach zawarł wiele wspomnień ze swoich podróży na Północ. Przemyślny Porportuk to jedno z wielu opowiadań. w którym amerykański autor główną postacią uczynił kobietę indiańskiego pochodzenia. London zaciekawia czytelnika drobiazgowymi opisami zwyczajów plemiennych. ale przede wszystkim tworzy wyrazistych. intrygujących bohaterów.

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłusownikiem. Jako korespondent wojenny relacjonował konflikt rosyjsk

attr/a/1/_name: attr/a/1/__cdata/0

Cena: _pricelis i mickiewicza, brzydki zly i szczery, adam gorczyński, fizyka grafika, susan cain ciszej proszę, czerwone zwoje magii pdf, margaret gra, manel loureiro, chaos pdf, beata stachowiak, dziwnologia, magdalena saryusz-wolska, nie patrz marcel moss, złap mnie jesli potrafisz, podstawy gotowania pdf, php 7 książka, demoralizacja, formy i normy, bajki manga, podstawy biologii komórki pdf, virion obława audiobook, 48 praw władzy, perswazje jane austen pdf, lipton bruce, skrzydlata trumna, w punkt…