Angielka

Autor: Katherine Webb

Rok 1958. Joan Seabrook. świeżo upieczona archeolożka. spełnia marzenie swojego życia o wizycie w Arabii i przybywa z Anglii do starożytnego miasta Maskat. Próbując zapomnieć o osobistej tragedii. chce zbadać pustynny fort Jabrin i odnaleźć ukryte w nim skarby.

Lecz Oman to kraj zagubiony w czasie – surowy. pełen tajemnic i pogrążony w krwawym konflikcie. Podróż do Jabrin może okazać się więc niemożliwa. Rozczarowanie Joan pogłębiają opowieści pionierki i odkrywczyni Maude Vickery. idolki z dzieciństwa. której dokonania rozpaliły fantazje i ambicje młodej archeolożki.

Spotkanie z niezwykłą samotniczką Maude wywraca życie Joan do góry nogami. Przyjaźń kobiet zacieśnia się. a Joan daje się wciągnąć w wir przygód. Gdy zaczyna zastanawiać się nad swoimi wyborami i motywami Maude. jest już

26.9: https://woblink.com/ebook/piekne-zlamane-serca-joanna-grabarek-sara-barnard-31140u

Cena:


Angielski u lekarza

Autor: Katarzyna Frątczak

Publikacja z prezentami! Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich czytelników. Treść samouczka odkryje przed czytelnikami sposób. w jaki mogą pobrać dla siebie za darmo niespodzianki – ebooki.

Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości. że życie to nie tylko przyjemności i pozytywne doświadczenia. ale także niespodziewane i niemiłe sytuacje. Choć planując wakacje każdy nastawia się na dobrą zabawę i dużą dawkę odpoczynku. to nie zapominajmy. że niekiedy nasze plany mogą zostać popsute przez nieoczekiwane wydarzenia. na przykład chorobę. Ta publikacja skupia się na wizytach u lekarza odbywanych w języku angielskim. Pojawiają się tu różnorodne angielskie słówka oraz zwroty. które mogą przydać się podczas radzenia sobie z tego typu sytuacjami. Samouczek z

Wydawnictwo: Edgard

Cena: 25.9


https://woblink.com/product-publication/download/31171/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788365887344: Wydawnictwo

Format

23.92: https://woblink.com/ebook/dokumentacja-pracownicza-w-firmie-praca-zbiorowa-31451u

Cena:nieustanne tango, zofia nałkowska granica, aru shah i koniec czasu, rozwój lokalny i regionalny teoria i praktyka pdf, prusy wschodnie 1945 mapa, dzikie białko, ne que francuski, historia matematyki książka, pieśń wieczorna tekst, marek hłasko pierwszy krok w chmurach pdf, jurgen thorwald ginekolodzy, czarna owca książka, saga rodu z lipowej, cicha władza mikrobów, on i ja on jest moim bogiem…