Wielkie nadzieje

Autor: Karol Dickens

Utwór przedstawia dojrzewanie głównego bohatera . obrazuje jego dorastanie i przemianę moralną.

Bohaterem powieści jest Pip. mały chłopiec wychowywany przez swoją siostrę i jej męża. kowala Joego. Pewnego dnia chłopczyk spotyka ukrywającego się przestępcę. który uciekł z więzienia. Pip zostaje poproszony przez niego o pomoc.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Kiedy znów się spotkamy

Autor: Nina Nirali

Przypadek sprawił. że ich drogi się przecięły. Jedna noc sprawiła. że zostali razem na zawsze.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 20


:

:

Cena:afera podsluchowa, rafał fronia książka, jakub kowalewski, access samouczek pdf, anatomia gołąb pdf, przybysz z morza graham, zapytaj astronautę, kratki sie pani odbily, oprycznik, subnautica surowce, euroregiony polski, rodzaj gruchawki, przekładaniec czasopismo, wot i my 1 ćwiczenia, katarzyna rostek, lidia yuknavitch…