ISBN

9788377737880: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/metody-treningu-szachowego-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-longina-rutkowska-bartosz-dzialoszynski-ewa-rozycka-mark-dworecki-artur-jusupow-bogdan-zerek-tomasz-zajbt-30581u

Cena: Artur Jusupow


https://woblink.com/product-publication/download/30968/pdf

1: Autor

:

Cena:


ISBN

9788380027145: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/zly-system-tadeusz-dolega-mostowicz-30865u

Cena:


Barszalona

Autor: Aga Sarzyńska

Barszalona to debiutancka powieść Agi Sarzyńskiej. obieżyświatki. która dwanaście lat temu rzuciła pracę w korporacji i wyjechała z Polski. Mieszkała w Kenii. Tajlandii. Wietnamie i Indiach. a w 2010 roku osiadła w Barcelonie.

Aga Sarzyńska portretuje taką stolicę Katalonii. jakiej nie da się znaleźć w przewodnikach. Barszalona — przekorna. pikantna i błyskotliwa jak filmy Pedra Almodóvara.

Matylda. główna bohaterka książki. zarabia na życie. ucząc angielskiego. Mieszka w Ravalu. kolorowej. cieszącej się złą reputacją dzielnicy Barcelony. Prawie połowa mieszkańców Ravalu to imigranci: od Pakistańczyków. poprzez Filipińczyków i Marokańczyków. na przybyszach z Europy Środkowo-Wschodniej kończąc. Ci. którzy nigdy tu nie mieszkali. uważają to miejsce za brudne i niebezpieczne.

Ale Matyldę osobliwe międzynarodowe towarzystwo. pełne życiowych rozbitków. przyciąga i fascynuje. Nie robi na niej wrażenia zła sława tego miejsca ani to. że co rano budzą ją kłócące się pod oknem prostytutki.

Przewrotna. niecukierkowa powieść o znajdowaniu swojego miejsca na ziemi? A może historia o tym. że szczęście może być pokręcone i szalone?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 27


ISBN

9788375156720: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/poczatek-wszystkiego-robyn-schneider-30732u

Cena:


Urlopy wypoczynkowe – odpowiedzi na pytania z praktyki

Autor: Izabela Nowacka

Publikacja zawiera odpowiedzi na pytania Czytelników dotyczące urlopów wypoczynkowych. Znajduje się w niej 21 pytań i odpowiedzi dotyczących m.in. ustalania wymiaru urlopu wypoczynkowego. udzielania urlopu na żądanie. naliczania wynagrodzenia za urlop wypoczynkowy i obliczania ekwiwalentu za urlop wypoczynkowy. Każde pytanie zostało opracowane w praktycznej formule: pytanie – odpowiedź – uzasadnienie. Odpowiedzi zawierają liczne przykłady oraz wyodrębnioną podstawę prawną.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 14.9kresowy kalejdoskop, cry baby ginger scott, kroniki bane’a pdf, notatki z biologii, profesor skalski, bankowość książki pdf, nocne rozmowy, ceny katalogowe monet polskich, nefrytowy różaniec, eksperymenty społeczne, okoń przepis okrasa, darmowe audiobooki dla dzieci, lato w dolinie muminków, zając o bursztynowych oczach…