Jak z bankruta stać się milionerem

Autor: Chmielewski Wojciech

Autor w przeszłości sięgnął finansowego dna. To doświadczenie nie pogrążyło go w rozpaczy. lecz dało impuls do dokonania zmian w swoim życiu. Dziś jest znakomicie prosperującym przedsiębiorcą. Teraz i Ty możesz skorzystać ze sprawdzonych metod gwarantujących skuteczną reanimację domowego budżetu.

Podstawą spłaty długów i tworzenia przyszłego bogactwa jest bowiem odpowiednie nastawienie emocjonalne i zbudowanie w sobie świadomości dobrobytu. Dzięki poradom Autora utrwalisz zdrowe nawyki dotyczące oszczędzania i zmienisz swój sposób myślenia o zadłużeniu.

Najlepszą naszą inwestycją jest inwestycja w siebie. Kupując tę książkę otrzymujesz bilet na bezpośrednie szkolenie. na którym skonfrontujesz z Autorem swój sposób na ostateczne osiągnięcie sukcesu fin

19.1: https://woblink.com/ebook/odchudzanie-i-prawo-przyciagania-krause-boguslawa-136497u

Cena:


Serce kobiety

Autor: Jack London

Zbiór krótkich opowiadań Jacka Londona ukazujące życie zaradnych i silnych kobiet Północy.

W swoich dziełach autor przedstawił wzruszającą historię o determinacji i woli życia. o miłości i jego ciekawości wobec sposobu bycia i pięknej urody mieszkanek Północy. które muszą zmagać się z ekstremalnymi warunkami przyrody. jednocześnie przyciągającej i zniewalającej swoim czarem.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 4.3


Format

EPUB.MOBI: 136507

https://woblink.com/ebook/terrorysta-jozef-pilsudski-michal-wojcik-136507u

Autor: Michał Wójcik

Cena:


ISBN

9788365404664: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/jedz-prawdziwe-jedzenie-piec-zasad-utrzymania-zdrowego-mozgu-i-ciala-montagu-julie-136851u

Cena:


Jak rowery mogą uratować świat

Autor: Peter Walker

Wbrew temu. co mógłby sugerować tytuł. książka Petera Walkera charakteryzuje się całkowitym brakiem jakiejkolwiek ideologii – napisał o książce Olivier Schneider. Prezes Francuskiej Federacji Rowerzystów. Przez większą część XX wieku wydawało się. że rower jest wynalazkiem. który prędzej czy później odejdzie do lamusa. oddając pola masowej motoryzacji. ewentualnie pozostanie tylko atrybutem ubranych w lycrę fanów sportu. Dla wielu ludzi powrót do rowerów jako codziennego środka transportu w miastach – który jest faktem – wciąż wydaje się czymś trudnym do wyobrażenia. Właśnie o tym niezwykłym fenomenie traktuje książka Petera Walkera. Autor to powszechnie znany w Wielkiej Brytanii komentator polityczny dziennika „The Guardian” i jednocześnie zapalony użyt

https://woblink.com/product-publication/download/136853/pdf: 1

Cena:problemy pielęgnacyjne osób starszych, warylewski prawo karne, niezły razem czy osobno, chata wuja toma pdf, kozioł janusz, 21,37, oskar i pania róża tekst pdf, prawo konstytucyjne banaszak, święci i błogosławieni polscy, głód alma katsu, joanna pypłacz, 365 dni książka pdf, bitwa na wrzosowiskach, jak pisać testament, syczące pustkowia, władza odniesienia, statystyka ekonomiczna, twoja ciaza tydzien po tygodniu…