Projektowanie instalacji tryskaczowych

Autor: Agnieszka Malesińska

Instalacje tryskaczowe spełniają bardzo ważną funkcję – ratują życie i chronią własność przed ogniem. Instalacje te działają w sposób niezawodny i efektywny.

W niniejszej publikacji monograficznej zostały przedstawione zasady projektowania stałych urządzeń tryskaczowych wodnych dla budynków o różnym sposobie użytkowania. wykluczając przestrzenie magazynowe. Wymagania projektowe ustalone zostały na podstawie aktów prawnych. norm i wytycznych obowiązujących w chwili powstawania książki.

Publikacja podzielona jest na następujące rozdziały:

1. Wprowadzenie. podział instalacji tryskaczowych

2. Budowa i zasada działania instalacji tryskaczowych


Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 209


ISBN

9788380838864: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/przybysz-piotr-tyminski-127702u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/126498/epub

1:

:

Cena:


Zakochani na Karaibach

Autor: Anne Mather

Milioner z Nowego Jorku Raphael Oliveira osiedla się na niewielkiej karaibskiej wyspie. Wpada mu w oko córka pastora Lily Fielding. Lily jest pełna obaw. czy powinna się z nim spotykać. ponieważ ludzie mówią. że znalazł się na wyspie z powodu konfliktu z prawem. Jednak jej wydaje się troskliwy i dobry i chce go bliżej poznać. Nie spodziewa się. że przeszłość Raphaela wkroczy w ich życie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Nasz chłopak

Autor: Daniel Magariel

Ojciec i jego dwóch nastoletnich synów wygrali „wojnę”. jak nazywają trudny rozwód i walkę o prawo do wyłącznej opieki nad dziećmi. Zostawiają dom w Kansas i jadą przez noc do Nowego Meksyku. by zacząć od początku. podekscytowani szansą na nowe życie we trzech. Od podstaw budują codzienność. wydawałoby się – zwyczajną – chłopcy idą do szkoły. ojciec zdaje się pracować. nawiązują znajomości.

Wkrótce jednak pojawiają się złowieszcze zapowiedzi zmian – martwe i nieobecne spojrzenie ojca. nocne hałasy. coraz dziwniejsi goście. Chłopcy obserwują. jak ich świat zaczyna się zmieniać i ogarnia go chaos. Daniel Magariel przedstawia nam fascynującą postać walczącego o normalność rodzica i porażający obraz współuzależnionej rodziny.

Zachwycający. niezwykle dojrzały

27.9: https://woblink.com/ebook/kim-jest-czlowiek-abraham-joshua-heschel-katarzyna-wojtkowska-126445u

Cena:podstawy konstrukcji maszyn dietrich, bez ograniczen, słowiańskie runy, gustav meyrink golem, penny jordan książki, ciemny las cixin liu, organiczne zaburzenia psychiczne, saga rodu cantendorfów, uzasadnij że tekst przerwany hejnał jest legendą, pajęczyna charlotty książka, budowa przemówienia, miłość po sąsiedzku, james macpherson, tramwaj zwany pożądaniem pdf…