ISBN

9788394746988: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/angielski-10-ebookow-intensive-english-course-katarzyna-fratczak-133920u

Cena:


Czerwony alarm

Autor: James Patterson

RED to wyjątkowy oddział policji stworzony przez burmistrza Nowego Jorku.

Wybrani detektywi prowadzą śledztwa. w które są zamieszani ludzie z pierwszych stron gazet – politycy. aktorzy. biznesmeni i gwiazdy sportu. Elita chroni elitę.

Miastem. które podobno nigdy nie zasypia. wstrząsają kolejne okrutne zbrodnie.

Del Fairfax zginął w wybuchu podczas przyjęcia charytatywnego. Arnold Zimmer. jego wspólnik. został zamordowany w kampusie Reckefeller University. W obu przypadkach ładunki wybuchowe umieszczono z dużą precyzją. tak by nie było innych ofiar. Fairfax i Zimmer uchodzili za obywateli bez skazy. nie mieli wrogów. a ich fundacja cieszyła się dobrą sławą.

Kolejnego wspólnika. Nathana Hirscha. znaleziono przykutego do bomby na Foley Square. To może być przełom w śledztwie. o ile

40: https://woblink.com/ebook/gospodarka-finansowa-przedsiebiorstwa-dlugoterminowe-decyzje-finansowe-dominika-kordela-maciej-pawlowski-134572u

Cena: Maciej Pawłowski


Wprowadzenie do filozofii religii

Autor: Meister Chad

CZY MOŻNA ZROZUMIEĆ I OCENIAĆ RELIGIĘ. BĘDĄC NIEWIERZĄCYM? CZY DA SIĘ POGODZIĆ TEORIĘ EWOLUCJI Z KREACJONIZMEM? JAK POWSTAJĄ DOŚWIADCZENIA RELIGIJNE?

 

Wprowadzenie do filozofii religii to kilkakrotnie wznawiana w języku angielskim synteza współczesnej wiedzy na temat filozofii religii. Chad Meister pisze żywym. przystępnym językiem i prowadzi czytelnika krok po kroku przez najważniejsze pojęcia. W dziesięciu rozdziałach prezentuje różnorodność religijną. wychodząc od cech łączących poszczególne wierzenia. takich jak jaźń czy drogi do osiągnięcia zbawienia i jego znaczenie. W interesujący sposób ujmuje zło naturalne (katastrofy) i moralne (wojny). a także relacje pomiędzy nauką i religią oraz wiarą i rozumem.

 

„Z pewnością jest rzeczą wartościową. jeśli a

35: https://woblink.com/ebook/oswoic-alergie-mylek-danuta-133708u

Cena:churchill biografia, dostojewski gracz, jak wspierać rozwój dziecka, 21 lekcji na xxi wiek pdf, stanisław zakroczymski, try ella frank, kłamstwo blaga, test matematyczny klasa 3, bizantyński, without merit chomikuj, marian kowalski, wszystkie miracula, al kaida flaga, okrucieństwo, historia medycyny brzeziński pdf, jurek online, biały mustang audiobook chomikuj, zespół aspergera książki pdf, bessel van der kolk, ginekologia pdf…