ISBN

9788381033503: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/prosto-z-roslin-radej-alicja-128514u

Cena:


ISBN

9788375619522: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/nowoczesna-korespondencja-biznesowa-po-niemiecku-agnieszka-drummer-richard-boehnke-128521u

Cena: Richard Boehnke


Rozbrojeni

Autor: Anna Gavalda

Życie jest piękne. choć czasem bywa smutne. nijakie i monotonne…

Bohaterki i bohaterzy siedmiu opowiadań francuskiej mistrzyni prozy psychologicznej czują się samotni. opuszczeni. niekochani. gorsi. Dlatego zamykają się w sobie. topią smutki w barach. rozdrapują rany. Wszystko zmieniają przypadkowe spotkania. spontaniczne rozmowy. uzdrawiająca bliskość drugiego człowieka. Wtedy odsłaniają swoje słabości oraz znajdują siłę. aby zmierzyć się ze swoim życiem.

Te pełne delikatności i szczerości opowiadania odblokowują także coś w nas samych. Anna Gavalda opanowała do perfekcji efekt katharsis.

Gavalda ma niesłychany talent do dawkowania radości i smutku. Potrafi wycisnąć łzę z oczu czytelnika i równocześnie ją obetrzeć.

Lire

O czym opowiada ten chór głosów pod batutą autorki? O samotności i bólu. jaki niesie utrata. Także o magii spotkania i sile miłości.

Le Figaro

Czysta przyjemność czytania.

La Parisienne

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 26.9rak szyjki macicy pdf, małgorzata syczewska, robert małecki wada, thriller polańskiego, matura angielski jaki poziom, paszyńska, wszytskie jasne miejsca, wyższej szkoły policji w szczytnie, przygody piotrusia pana, horacy pieśni pdf, w pustyni iw puszczy audiobook pobierz, marek suchar, cuda miłości jan andrzej morsztyn, manufaktura snu, mateusz grzesiak ksiazki, jak słuchać, napraw się, szkoła neuronów, pascal mysli, pałkiewicz dubaj, biblia piotr zaremba…