Siła dawnej miłości

Autor: Catherine Mann

Zemsta jest słodka. Rafe Cameron zbił fortunę i wreszcie może wyrównać porachunki z rodziną Worthów. doprowadzając do bankructwa największą firmę w mieście. Nie przewidział. że przeszkodzi mu w tym Sarah Richards. dawna ukochana. Aby położyć kres prywatnej wojnie Rafe’a. Sarah zrobi wszystko. nawet go uwiedzie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Lila

Autor: Cezary Andrzej Krajewski

Prawdziwa historia oparta na faktach. będąca dramatem wojennym. przedstawiająca wydarzenia z lat 1925–1945. obrazująca przełomowe momenty w dziejach narodu polskiego. Główną i tytułową bohaterką jest młoda dziewczyna (Lila) zmagająca się z rzeczywistością. w której się znalazła. Uczestniczka tajnych kompletów w zakresie szkoły średniej. W wieku szesnastu lat wstępuje w szeregi Podziemnego Państwa Polskiego – Armii Krajowej. W konspiracji od 1942 roku. Zaprzysiężona jako łączniczka AK. pseudonim „Lilka”.

Z Prologu

Cezary Krajewski – urodzony w Koszalinie w 1971 r. Autor scenariusza pełnometrażowego projektu oraz serialu fabularnego pod roboczymi tytułami „Lila”. ukazujących prawdziwą h

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 36


EPUB.MOBI

31154: 5.51

https://woblink.com/product-publication/download/31154/epub

:

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 30964

https://woblink.com/ebook/jaroslawa-marka-rymkiewicza-dialogi-z-tradycja-lidia-banowska-wieslaw-ratajczak-30964u

:

Cena:spowiedz psa, kultura fizyczna definicja, bezpański, coldwind, ja, klaudiusz, statystyka książka pdf, marek kucia, hierarchia wartości, proces pielęgnowania położnictwo, zadania maturalne historia, dmowski i piłsudski, zaburzenia oddychania, książki do samodzielnej nauki angielskiego, finanse publiczne współczesne ujęcie pdf, dragon age powołanie, pit 11 2018 pdf, magdalena fedorowicz, jerzy talaga, mechanika ogólna pdf, kamienie na szaniec ebook, inventor 2020…