Głód miłości

Autor: Natalia Nowak-Lewandowska

Nie każdy związek zaczyna się idealnie i nie zawsze jest bajką. Czasem trzeba wejść do czyjegoś piekła i w nim poszukać miłości.

Natasza Socha. pisarka. autorka m.in. Biura przesyłek niedoręczonych

Młody adwokat. Dawid. ma w życiu wszystko oprócz tego. co wydaje mu się zbędne: miłości i stabilizacji. Pewnego dnia na przejściu dla pieszych potrąca samochodem młodą dziewczynę. Martę. Nie wie jeszcze. że ten wypadek wywróci jego życie do góry nogami.

Dawid odwiedza Martę w szpitalu. gdzie po wypadku kobieta dochodzi do siebie. Z każdym dniem jest nią coraz bardziej zauroczony. Nie może jedynie zrozumieć. skąd jej dziwne zachowanie: raz okazuje mu serdeczność i zainteresowanie. by po chwili patrzeć na niego z taką wściekłością i niechęcią. jakby miała przed sobą największego wroga.

Natalia Nowak-Lewandowska kolejny raz udowadnia. że nie boi się najtrudniejszych tematów i prezentuje czytelnikom niebanalną historię miłosną opartą na bólu. niepewności i niepokoju. Przeczytajcie i przekonajcie się. jak wygląda głód miłości.

Joanna Szarańska. autorka cyklu Kalina w malinach

Wydawnictwo: Replika

Cena: 26.9


:

:

Cena:


Dobrzy ludzie muszą umrzeć

Autor: Helen Fields

Podczas koncertu rockowego w Edynburgu działacz fundacji dobroczynnej ginie przecięty niemal na pół. Nikt z wielotysięcznego tłumu nie zauważył zbrodni…
Tej samej nocy pielęgniarka hospicjum zostaje zmiażdżona meblami we własnym domu…
Tydzień później w kontenerze na śmieci w jednej z uliczek przypadkowy przechodzień znajduje ciało nauczycielki uduszonej jej własnym szalikiem…
Detektywi Luc Callanach i Ava Turner nie znajdują żadnego motywu ani żadnych tropów – aż do chwili gdy dostają informację o zagadkowych graffiti na murach budynków z opisem każdej z ofiar. Wtedy uświadamiają sobie. że napisy pojawiają się przed każdym morderstwem. a nie po nim. Morderca obwieszcza w ten sposób światu. kim będzie jego następna ofiara. Im bardziej niewinna. tym lepiej.

:

Cena:


Faza REM

Autor: Agnieszka Sudomir

Łódź. niegdyś Ziemia Obiecana. dzisiaj miasto pogrążone we nostalgii.

W bloku na Bałutach zamordowano studentkę. Na Julianowie przed swoim domem ginie bogaty lekarz. Morderca pozostawia na miejscach zbrodni fragmenty recept. Kiedy zostaje odnaleziona trzecia ofiara. media podejmują temat „Aptekarza” i w mieście wybucha panika.

Komisarz Igor Blattner musi rozwikłać zagadkę pierwszego od wielu lat seryjnego mordercy w Łodzi. Atakowany przez media. naciskany przez przełożonych. borykający się z problemami w życiu osobistym i kryzysem wieku średniego policjant staje przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze.

Blattner kieruje się w pracy jedną prostą zasadą. Występek nie zasługuje na wybaczenie. a wyłącznie na sprawiedliwą karę. Czy jednak to credo pomoże czy utrudni mu zł

Wydawnictwo: Genius Creations

Cena: 24.99


Świat antyczny a my

Autor: Tadeusz Zieliński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Świat antyczny a my: (osiem wykładów. wygłoszonych na uniwersytecie w Petersburgu w roku 1901). Tadeusz Stefan Zieliński. pseud. Eheu (1859-1944) – polski historyk kultury. filolog klasyczny. profesor Uniwersytetu w Petersburgu i Uniwersytetu Warszawskiego. członek Polskiej Akademii Umiejętności. Był jednym z najwybitniejszych i najwszechstronniejszych badaczy świata antycznego. W latach 20. kilkakrotnie zgłaszano jego kandydaturę do Literackiej Nagrody Nobla; w tym okresie zdarzały się wyróżnienia tą nagrodą nie tylko pisarzy. ale również filozofów. historyków czy mówców. sam Zieliński jednak noblistą nie został. W swoich badaniach spec

3: https://woblink.com/ebook/slady-kultury-starego-swiata-na-rusi-kijowskiej-franciszek-rawita-gawronski-32282u

Cena:


ISBN

9788324053421: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/swieci-pierwszego-kontaktu-szymon-holownia-32879u

Cena:aldous huxley nowy wspaniały świat pdf, ryzyko elle kennedy pdf, sposób na elfa lektura pdf, fizjoterapia w wybranych dziedzinach medycyny, trzej muszkieterowie aleksander dumas, watch dogs poradnik, karta atutowa, afryka kazika pdf za darmo, pogromca grzesznikow, agata ulanowska, kamienie na szaniec ebook free, stanley kubric, zadania z genetyki z odpowiedziami gimnazjum, władcy świata, saga o królestwie światła pdf, handel ludźmi książki, sprawdzian genetyka klasa 8, asiunia joanna papuzińska audiobook…