Miała dzikie serce

Autor: Atticus

Gdy pisze o smutku i samotności. dostajesz gęsiej skórki – bo wydaje ci się. że czytasz o sobie.

Bezczelnie i szczerze wyraża. co czuje. a ty wiesz. jak wyglądają wtedy jego oczy. A może to oczy kogoś innego. o kim teraz myślisz?

Atticus jak nikt inny ubiera emocje w słowa. a słowa w emocje. Jego utwory poruszają tak bardzo. że stały się najczęściej tatuowaną poezją na świecie.

Sprawdź. który wiersz najlepiej wyraża ciebie.

Pozwoliłem jej odejść.

ponieważ wiedziałem. że stać ją na kogoś lepszego.

a teraz. kiedy jej nie ma.

zastanawiam się.

czy nie trzeba było

samemu stać się kimś lepszym.

Wydawnictwo: Otwarte

27: https://woblink.com/ebook/bylem-bogiem-pawel-widomski-126491u

Asystentka doskonała

Autor: Chantelle Shaw

Sara Lovejoy wróciła z wakacji tak odmieniona. że jej szef. producent luksusowych jachtów. Alekos Gionakis. ledwo ją poznał. Na okularnicę w szarej garsonce nie zwracał uwagi i mógł z nią spokojnie pracować. lecz obok ponętnej kobiety. świadomej swojej urody. nie potrafi przejść obojętnie. Nagle pragnie poznać Sarę bliżej. Intryguje go. z kim spotykała się na Riwierze Francuskiej. i jest o nią zazdrosny. Wpada na pomysł. co zrobić. by Sara musiała teraz spędzać większość czasu tylko z nim…

Wydawnictwo: Harlequin

W poszukiwaniu zwinności w architekturze systemów IT

Autor: Krzysztof Bończak

Prezentowana książka została w całości poświęcona praktykom zwinnym ze szczególnym uwzględnieniem spojrzenia na opisywane zagadnienia z perspektywy roli architekta.

Publikacja pozwala zapoznać się z aspektami zwinnego wytwarzania systemów rozproszonych. zrozumieć wagę jaką stanowi architektura w nowoczesnych systemach oraz przewagę jaką daje stosowanie jej w świadomy sposób.

Omawiane zagadnienia prezentowane są ze szczególnym naciskiem na wspieranie działań biznesowych i dostarczanie maksymalnej możliwej wartości do użytkownika końcowego. Stanowi wprowadzenie w arkana budowania zespołów zwinnych i samoorganizujących się. koegzystujących w ramach struktur liniowych. których wydajność

25.52: https://woblink.com/ebook/hajmdal-tom-1-poczatek-podrozy-dariusz-domagalski-126030u

Ocalony z Zagłady

Autor: Aaron Elster