Miała dzikie serce

Autor: Atticus

Gdy pisze o smutku i samotności. dostajesz gęsiej skórki – bo wydaje ci się. że czytasz o sobie.

Bezczelnie i szczerze wyraża. co czuje. a ty wiesz. jak wyglądają wtedy jego oczy. A może to oczy kogoś innego. o kim teraz myślisz?

Atticus jak nikt inny ubiera emocje w słowa. a słowa w emocje. Jego utwory poruszają tak bardzo. że stały się najczęściej tatuowaną poezją na świecie.

Sprawdź. który wiersz najlepiej wyraża ciebie.

Pozwoliłem jej odejść.

ponieważ wiedziałem. że stać ją na kogoś lepszego.

a teraz. kiedy jej nie ma.

zastanawiam się.

czy nie trzeba było

samemu stać się kimś lepszym.

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 24.99


ISBN

9788380838697: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/bylem-bogiem-pawel-widomski-126491u

Cena:


Asystentka doskonała

Autor: Chantelle Shaw

Sara Lovejoy wróciła z wakacji tak odmieniona. że jej szef. producent luksusowych jachtów. Alekos Gionakis. ledwo ją poznał. Na okularnicę w szarej garsonce nie zwracał uwagi i mógł z nią spokojnie pracować. lecz obok ponętnej kobiety. świadomej swojej urody. nie potrafi przejść obojętnie. Nagle pragnie poznać Sarę bliżej. Intryguje go. z kim spotykała się na Riwierze Francuskiej. i jest o nią zazdrosny. Wpada na pomysł. co zrobić. by Sara musiała teraz spędzać większość czasu tylko z nim… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


W poszukiwaniu zwinności w architekturze systemów IT

Autor: Krzysztof Bończak

Prezentowana książka została w całości poświęcona praktykom zwinnym ze szczególnym uwzględnieniem spojrzenia na opisywane zagadnienia z perspektywy roli architekta.

Publikacja pozwala zapoznać się z aspektami zwinnego wytwarzania systemów rozproszonych. zrozumieć wagę jaką stanowi architektura w nowoczesnych systemach oraz przewagę jaką daje stosowanie jej w świadomy sposób.

Omawiane zagadnienia prezentowane są ze szczególnym naciskiem na wspieranie działań biznesowych i dostarczanie maksymalnej możliwej wartości do użytkownika końcowego. Stanowi wprowadzenie w arkana budowania zespołów zwinnych i samoorganizujących się. koegzystujących w ramach struktur liniowych. których wydajność

25.52: https://woblink.com/ebook/hajmdal-tom-1-poczatek-podrozy-dariusz-domagalski-126030u

Cena:


Ocalony z Zagłady

Autor: Aaron Elster

„Słyszę płacz i krzyki. Wszystkich ogarnia straszliwe przerażenie. Dorośli gorączkowo przepychają dzieci i starców przez prostokątny otwór ukryty za zbitą z desek ścianką. która ma wyglądać tak. jakby nic za nią nie było. Wewnątrz widzę drabinę. po której wszyscy naraz usiłują zejść do kryjówki. Matki łapią dzieci na ręce. kiedy trzydzieści albo i więcej osób próbuje wcisnąć się do pomieszczenia wielkości małego pokoju. Gdy wszyscy są już w kryjówce. jakiś mężczyzna chwyta drabinę i odkłada ją na ziemię. Dygocę. próbując pohamować łzy. Nie czuję nic prócz przemożnego strachu. Wiem tylko jedno — nie chcę umierać…”

fragment wspomnień Aarona Elstera

Ocalony z Zagłady to historia żydowskiego

60: https://woblink.com/ebook/getto-warszawskie-jacek-leociak-barbara-engelking-125679u

Cena: Barbara Engelkingdaria skiba, siódmy milion, fisiowanie, libionka, więź daje siłę, burza szekspir cytaty, pragamtyzm, arabski syn, jak wysłać książkę na kindla, romans bestseller, jacek orzeł, jacek bartosiak pacyfik i eurazja, kindle epub, streszczenie lektury tajemniczy ogród szczegółowe, zarażać, feliks koneczny książki pdf, nie kradzione…