Wydawnictwo

słowo/obraz terytoria: Format

125709

https://woblink.com/product-publication/download/125709/epub: 1

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/126913/epub

1:

:

Cena:


Laboratorium w szufladzie. Zoologia

Autor: Marta Alicja Trzeciak

Laboratorium w szufladzie. Zoologia to prezentacja ekscytującego świata zwierząt. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się:

– jak to możliwe. że kurczak oddycha wewnątrz jajka.

– dlaczego krowy ciągle coś przeżuwają.

– czy koty są „lewołape” lub „prawołape”.

– jaki jest ulubiony kolor pszczoły.

– czy koń jest dobry w zagadkach pamięciowych.

– co zniechęca mrówki.

– jak działa serce ssaków?

Jeśli tak. przestańcie się dalej zastanawiać i zamiast tego przeprowadźcie serię doświadczeń!

Autorka Laboratorium w szufladzie. Zoologia

19.9: https://woblink.com/ebook/od-cara-do-cara-wojciech-materski-126780u

Cena:


‚Jestem Żydem. chcę wejść’ Hotel Polski w Warszawie. 1943

Autor: Agnieszka Haska

W maju 1943 roku rozchodzi się po Warszawie wiadomość. że w niepozornym budynku przy ul. Długiej 29 sprzedawane są dokumenty państw południowoamerykańskich. gwarantujące Żydom ukrywającym się wówczas po stronie aryjskiej bezpieczny wyjazd z Generalnego Gubernatorstwa do specjalnych obozów we Francji. gdzie mają czekać na wymianę na jeńców niemieckich internowanych przez aliantów. Mimo wątpliwości. tysiące osób wychodzi z ukrycia i przychodzi do Hotelu Polskiego. szukając tam ratunku. Z 2500 Żydów. którzy trafili na Długą. wojnę przeżyło niecałe 300. Czy Hotel Polski był pułapką. czy też możliwością ratunku. która się nie powiodła?

Wydawnictwo: Centrum Badań nad Zagładą Żydów

Cena: 20rozwiązanie umowy o pracę na mocy porozumienia stron pdf, córki grabowskiego, chronologia wiedźmina, psychologia rozwoju człowieka, regina brett jesteś cudem pdf, joanna concejo, aplikacja prokuratorska testy, nowy testament i psalmy, zarabianie z domu, muza (oficyna wydawnicza), czerwona apokalipsa, libra wum, cudowna podróż selma lagerlof, mikołajek lektura pdf, biblioteka online za darmo, karolina janiszewska, piotr stankiewicz…