Praktyczna kosmetologia

Autor: Jacek Michalski

Druga publikacja z serii Praktyczna kosmetologia krok po kroku tym razem przedstawiająca tematykę pielęgnacji dłoni i paznokci oraz technik ich zdobienia.

Pierwsza część książki zawiera teoretyczne wprowadzenie do tematów związanych z budową. fizjologią i patofizjologią skóry oraz paznokci. W dalszej części opisane zostały procedury wymagane przez Państwową Inspekcję Sanitarną. co umożliwia samodzielne przygotowanie gabinetu kosmetycznego do świadczenia usług.

Kolejne rozdziały prezentują techniki wykonania manicure. zabiegów pielęgnacyjnych. technik przedłużania i zdobienia paznokcia wraz z opisami działania określonych grup kosmetyków. Uwzględniono mechanizmy fizykochemiczne zachodzące między płytką paznokcia. a nakładanymi

59: https://woblink.com/ebook/dydaktyka-specjalna-joanna-glodkowska-31994u

Cena:


ISBN

9788361173953: Wydawnictwo

Format

45: https://woblink.com/ebook/smartfon-rowniez-dla-seniora-marek-smyczek-krzysztof-kula-daniel-pliszka-32074u

Cena: Krzysztof Kula


Reifstein albo Podróż Trzech Króli

Autor: Michał Kruszona

Andrzej. pochodzący z małego miasteczka Reifstein. jak tysiące Wielkopolan trafia na front pierwszej wojny światowej. Chęć zysku okazuje się dla niego ważniejsza od narodowej solidarności i Andrzej staje się denuncjatorem jednego z polskich towarzyszy broni. W nagrodę za wzorową postawę pruskiego żołnierza zostaje zabrany z frontu i skierowany do Iłowej. do majątku księcia Hochberga. Stamtąd. poprzez Rumunię i Turcję. jedzie do Afryki. gdzie ma dbać o interesy Hochberga. Tak zaczyna się jego podróż…

Opowieść jest pretekstem do ukazania niełatwych relacji polsko-niemieckich. Jest też ważnym głosem przypominającym o poległych w czasie pierwszej wojny światowej Wielkopolanach i Ślązakach.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 34.9czelakowska metodyka edukacji polonistycznej pdf, etyka medyczna, hegemonia kulturowa, zamiast wychowania, psychiatria dzieci i młodzieży, papuzińska asiunia, o duszach czyśćcowych, art. 7 tue, dzikie serce audiobook, łatwe piosenki dla dzieci, darksiders zbroja otchłani, joanna papuzińska asiunia pdf, owidiusz metamorfozy pdf, nie pozwolisz żyć czarownicy, lego harry potter lata 5-7 poradnik, nowela bolesława prusa…