Ceny transferowe. Jak przygotować firmę do kontroli podatkowej

Autor: Tadeusz Pieńkowski

Wprowadzone przez ustawodawcę zmiany w zakresie obowiązków dotyczących dokumentowania cen transferowych. poza zwiększeniem obowiązków spółek. oznaczają także zwiększone ryzyko odpowiedzialności osób odpowiedzialnych za rozliczenia podatkowe spółki. Przedstawiamy poradnik dla członków zarządu. dyrektorów finansowych. ich księgowych. jak również dla audytorów. konsultantów i biur rachunkowych próbujących uniknąć ryzyka podatkowego związanego z transakcjami przeprowadzanymi z podmiotami powiązanymi.

W opracowaniu przedstawiono:

• jakie powinny być zadania i cele sporządzającego dokumentację cen transferowych.

• jakie są zasady wyboru podmiotu do kontroli cen transferowych.

• jak przygotować się do kontroli zw

:

Cena:


ISBN

9788380886629: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/stanislaw-brzozowski-maciej-urbanowski-32038u

Cena:


Apteka marzen

Autor: Natasza Socha

Człowiekowi wydaje się. że jest odporny na śmierć. Że jest objęty ochroną. chociaż inni przecież umierają. Pędzimy samochodami. skaczemy ze spadochronami. balansujemy na granicy życia. a jednak nigdy nic złego się nie dzieje. Nie patrzymy na śmierć z pokorą. bo przecież nas samych ona nie dotyczy.

Człowiek staje się dorosły nie wtedy. gdy ubrania robią się dla niego za ciasne. ale gdy wyrasta z własnego egoizmu.

Ola i Karolina poznają się w nietypowym miejscu. w nietypowej sytuacji. Dzieli je dziesięć lat różnicy. co w przypadku dziecka i nastolatki jest przepaścią. Znajdują jednak wspólny język i pokazują. że nawet w najgorszych okolicznościach można myśleć o innych. Ola istnieje naprawdę. postać Karoliny łączy w sobie doświadczenia wielu nastolatek. którym życie podstawiło nog

:

Cena:


Niedopowiedziane

Autor: Jarosław Prusiński

Kolejny. doskonały zbiór opowiadań spod ręki Jarosława Prusińskiego. Różnorodne. barwne historie przedstawione w bardzo plastyczny. czasem żartobliwy sposób. Doskonała lektura na kilka popołudniowych posiedzeń przy kawie. Równie smakowita jak kawałek tortu. za to mniej tucząca.

Niektóre opowiadania są mocniejsze niż w poprzednim zbiorze. mniej ocenzurowane. co pozytywnie wpłynęło na siłę przekazu. Można rozpisywać się długo o historiach zawartych w Niedopowiedzianych. Każda jest inna. w inny sposób pobudzająca wyobraźnię i każda znakomicie opisana. Najbardziej wymagający Czytelnik znajdzie tu coś dla siebie. To jest po prostu dobre!

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 15minecraft gry online, camilla läckberg syrenka pdf, irena pospiszyl patologie społeczne pdf, fanfary mp3, ella maise, darmowe ebooki, s nowak metodologia badań społecznych pdf, kaznodzieja (powieść), repetytorium z fizyki, jak przestać się martwić i zacząć żyć pdf, ebuk, ogrod zuzanny, libra.ibuk, powieści sensacyjne, ryrych katarzyna, adam wajrak kontakt, katarzyna wojtaszczyk, pan samochodzik i fantomas audiobook, homer odyseja pdf, rozmowa kwalifikacyjna pytania i odpowiedzi po angielsku…