https://woblink.com/product-publication/download/138135/epub

1:

:

Cena:


Model StoryBrand – zbuduj skuteczny przekaz dla swojej marki

Autor: Donald Miller

To nie jest książka o tym. jak opowiedzieć historię swojej firmy. Na taką książkę szkoda czasu. Klientów ten temat zwykle nie ciekawi; mają do opowiedzenia własną historię.

Każdego dnia większość przedsiębiorców popełnia błąd. który kosztuje ich tysiące. o ile nie miliony złotych. Polega on na tym. że nie mówią jasno o tym. co mają do zaoferowania.

Klienci kupują. ponieważ zachęcają ich do tego właściwie dobrane słowa. a dzięki tej książce nauczysz się. jak opowiadać o swojej marce prosto i skutecznie. dzięki czemu potencjalni odbiorcy dostrzegą korzyści. jakie przyniesie im korzystanie z twoich produktów. pomysłów czy usług.

Czytając Model StoryBrand. poznasz:

• siedem uniwersal

19: https://woblink.com/ebook/migracja-kevin-nolbert-138386u

Cena:dziady cz2, bogusław wołoszański audiobook, czerwony wariant, finanse publiczne owsiak 2017 pdf, tożsamość kulturowa pdf, tamte dni tamte noce pdf, orbita zysku, ten obcy pdf, 365 dni audiobook, obsługa tindera, the perfect game rozgrywka pdf doci, słownik wyrazów bliskoznacznych online, wojewódzki autobiografia, ewa zdunek, nowele żeromskiego tytuły, william szekspir cytaty, hanna krall fantom bólu, tropiciel promocji…