ISBN

9788301196325: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/usterki-w-pracach-budowlanych-i-wykonczeniowych-jan-czupajllo-31992u

Cena:


Wiedźma Jego Królewskiej Mości

Autor: Magdalena Kubasiewicz

Sara Weronika Sokalska wyszła zwycięsko z konfrontacji z Nocnym Królem i Mistrzem Twardowskim. Nawet jej najwięksi wrogowie otwarcie nie kwestionują już jej prawa do tytułowania się Pierwszą Czarodziejką Polanii. Cały czas trwa jednak zakulisowa i brutalna walka o wpływy na dworze. Dla wielu potężnych frakcji pozbycie się Saniki z najbliższego otoczenia króla Juliana jest pierwszym krokiem do zdobycia kontroli nad monarchą. Kluczem do sukcesu wydaje się być rozwikłanie tajemnicy pochodzenia Pierwszej i źródła jej wyjątkowych mocy.

Tymczasem Sara pozostaje sobą. czyli „Piekielnicą”. Upartą czarodziejką o ciętym języku. której maniery pozostawiają wiele do życzenia. Większość problemów rozwiązuje nie siłą argumentów. a argumentem siły. Za nic ma prośb

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Sułtan

Autor: Demet Altınyeleklioğlu

Nieoczekiwana śmierć Mehmeda Zdobywcy podczas przygotowań do podboju Rzymu wstrząsa osmańskim pałacem. Władzę przejmuje szehzade Bajazyd. ale matka jego młodszego brata. Dżema. gotowa jest zrobić wszystko. by to jej syn zasiadł na tronie.

Czemu duszę młodego Dżema. który w dzieciństwie nigdy nie pragnął panować. rozpala nagle żądza władzy? Czy nieznające zaspokojenia kaprysy kobiet. które wkroczyły do jego życia. przywiodły go do zguby? Czyje ręce podają mu śmiercionośny kielich – papieża Borgii czy znanej jako Królowa Trucizn pięknej Lukrecji? A może tej. która jest najbardziej kochana?

Od ośnieżonych szczytów gór Küre po splendor osmańskiego pałacu; od potężnych piramid. po zdradzieckie mury zamku joannitów na wyspie Rodos – tu śmiertelne intrygi przeplatają się ze sk

28.99: https://woblink.com/ebook/koszmarne-istoty-ktore-spotykasz-kazdego-dnia-marco-kubis-32048u

Cena:


Zdrowie na własne życzenie. Tom 2

Autor: Józef Słonecki

Przekręt z profilaktyką proponowaną przed lekarzy medycyny to tylko jeden z tysięcy przykładów. jak propaganda farmakologów i lekarzy stara się wmówić nam. że leczenie chorób to to samo. co dbanie o swoje zdrowie. Tymczasem jest akurat odwrotnie. bowiem zdrowie jest alternatywą dla chorób i – tym samym – czerpiącej z nich zyski medycyny.

 

Co się mówi. gdy ktoś zachorował na jakąś poważną chorobę. na wyleczenie której jest już za późno? Czy wyjaśnia się. że prowadził nieprawidłowy tryb życia i to go doprowadziło do choroby? Nie! Twierdzi się. że za późno zgłosił się do lekarza. albo nie brał przepisanych mu leków. Tym sposobem stwarza się wrażenie. że przyczyną chorób jest… niedobór leków i usług medycznych.

 

Albo takie powiedzenie. że

:

Cena:


Dotyk zła

Autor: Dominika Budzińska

Świat. w którym zło wykrada się z ciemności gdy tylko zamkną się drzwi. potrafi okrutnie zranić. naznaczyć piętnem na resztę życia. Nagle znikają kolory. a istnienie przybiera odcienie czerni. Nic już nie będzie takie jak dawniej. największy hałas nie zagłuszy krzyku duszy. najsilniejszy lek nie uśmierzy bólu. który z każdym dniem mocniej wgryza się w myśli. Stan nieistnienia i zagubienia. ciszy i walki. czas smutku i czas zemsty. czas nienawiści. zło w czystej postaci.

‚DOTYK ZŁA’ – kryminał psychologiczny. którego akcja toczy się w Nowym Jorku. Główna bohaterka. młoda dziennikarka to kobieta boleśnie doświadczona przez los. naznaczona piętnem krzywd dzieciństwa. Koszmarna i niezwykle bolesna przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. kładzie się cieniem na kartach życia. Codzienna

9.99: https://woblink.com/ebook/zaopiekuj-sie-mna-bari-wymarzony-piesek-tom-33-holly-webb-32188u

Cena:percy jackson ostatni olimpijczyk, jarema psychiatria pdf, realis, motyw katastrofizmu, zbigniew nienacki raz w roku w skiroławkach, jean pierre lasota, ubik dick, darmowe pdf książki, miecz przeznaczenia audiobook, małgorzata błońska, wydawnictow znak, aneta suchoń, dlaczego dzieci jedzą śmieci, praca w policji a życie prywatne, widmo komunizmu, amoris laetitia pdf, opis kasi z lektury oto jest kasia…