ISBN

9788365853271: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/europejska-wojna-domowa-ulrike-guerot-32114u

Cena:


ISBN

9788380643499: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/lud-wesolkow-w-dawnej-polsce-leonard-lepszy-32139u

Cena:


ISBN

9788381190428: Wydawnictwo

Format

10.9: https://woblink.com/ebook/czy-my-sie-znamy-danuta-pasieka-32506u

Cena:


Swing Time

Autor: Zadie Smith

Dwie przyjaciółki marzą o karierze tancerek. choć tylko jedna z nich – Tracey – ma prawdziwy talent. Drugą pasjonuje rytm. zachwycają ciemnoskóre ciała i czarna muzyka. fascynuje prawdziwa wolność. Skomplikowana. napędzana rywalizacją przyjaźń niespodziewanie się kończy. Dziewczyny nigdy już nie będą ze sobą blisko. ale też nigdy o sobie nie zapomną.

Po latach Tracey udaje się spełnić marzenie z dzieciństwa. ale boryka się z dorosłym życiem. podczas gdy jej przyjaciółka. jako asystentka słynnej gwiazdy. wkracza w świat blichtru i sukcesu. W podróży między Londynem. Nowym Jorkiem i zachodnią Afryką odkrywa. że życie to nieustanny taniec. którego rytm dyktują zmieniające się czasy.

Wibrującą muzyką. roztańczoną powieść o przyjaźni. pasji i poszukiwa

20: https://woblink.com/ebook/lechia-sarmaty-puny-i-slachta-szczesny-morawski-32133u

Cena:


Dzieje lisowczyków. W czterech tomach: tom I

Autor: Wojciech Dzieduszycki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Dzieje lisowczyków. W czterech tomach. Lisowczycy. lisowczyki (początkowa nazwa straceńcy. również chorągiew elearska) – formacja lekkiej jazdy polskiej o charakterze utrzymującego się z łupów wojska najemnego. Oparta na wzorach ustrojowych konfederacji wojskowych. sformowana została w 1614 roku – pierwotnie jako konfederacja żołnierska pod wodzą pułkownika Aleksandra Józefa Lisowskiego herbu Jeż. Zawiązki tej formacji powstały już jednak w czasie służby Lisowskiego u Dymitra II Samozwańca w latach 1607–1611. Dwutysięczny oddział lisowczyków brał udział w wojnie polsko-rosyjskiej 1609–1618. Od śmierci Lisowskiego w

14: https://woblink.com/ebook/dzieje-rzeczypospolitej-polskiej-do-pietnastego-wieku-jedrzej-moraczewski-32135u

Cena:


Lingua Erazma z Rotterdamu w staropolskim przekładzie

Autor: Maria Piasecka

W 1542 roku w krakowskiej drukarni Hieronima Wietora ukazał się utwór Księgi ktore zową Język. Tekst ten jest przekładem dydaktycznego traktatu Lingua napisanego przez Erazma z Rotterdamu i opublikowanego w Bazylei w 1525 roku. W dziele tym podjęto problem sprawiedliwego i uczciwego posługiwania się mową.

 Książka Marii Piaseckiej stanowi monografię tego anonimowego przekładu – jednego z ważniejszych zabytków wczesnej prozy polskojęzycznej i polskiej kultury literackiej. a zarazem jednego z nielicznych XVI-wiecznych tłumaczeń dzieł Erazma z Rotterdamu na polski. Aby zrozumieć Księgi które zową Język. autorka uwzględniła szeroki kontekst epoki i zestawiła je z licznymi źródłami z I połowy XVI wieku. To umożliwiło jej nie tylko lepsze

:

Cena:


ISBN

9788394828943: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/health-at-your-request-volume-1-jozef-slonecki-32241u

Cena:


Noc między Tam i Tu

Autor: Marta Krajewska

Oto wzruszająca historia siedmioletniego Bratmiła. Pewnej letniej nocy samotnie wyrusza na poszukiwanie swojej siostrzyczki. małej Paprotki. W lesie spotka istoty ze słowiańskich baśni i legend. które pomogą mu odnaleźć nie tylko ją. ale przede wszystkim siebie.

Marta Krajewska z wdziękiem porusza trudny temat rywalizacji między rodzeństwem. Zaprasza dzieci i ich rodziców na wyprawę do spowitego słowiańską magią świata. Z wyprawy Tam Wasze pociechy wrócą Tu odmienione i bardziej kochające.

Wydawnictwo: Genius Creations

Cena: 24.99


ISBN

9788380643987: Wydawnictwo

Format

3: https://woblink.com/ebook/raj-i-pieklo-jozef-ignacy-kraszewski-32338u

Cena:cechy prozodyczne mowy, kim byłbym bez ciebie?, dziesięć tysięcy, waldemar michorowski, na szczycie właściwy rytm pdf, nela na tropie przygód, pytanie o drogę, metodę płatności, polska polityka migracyjna, testy szatan z 7 klasy, ojciec czyli o pieronku, miłość w cieniu wielkiej wojny, nauczyciel etyki praca, krigsmarine, piotr juszkiewicz, darmowe ebooki pełne wersje po polsku…